Колядували у райдержадміністрації

11 січня, напередодні Старого Нового року, хор дітей-прихожан разом з священнослужителем Михайлівського православного храму м. Городища протоієреєм Іваном Жигалом завітали до Городищенської районної державної адміністрації та районної ради, аби привітати всіх із новорічно-різдвяними святами.

Учасники хору виконали українські різдвяні колядки, бажали усім добра, щастя, подальших успіхів у Новому році.

Гостинно зустріли колядників перший заступник голови райдержадміністрації Василь Скринник, заступник голови районної ради Микола Панчишин та подякували колядникам за створений гарний настрій, за привітання, за те що намагаються у такий спосіб зберігати та примножувати наші українські традиції і, як годиться, віддячили колядникам святковими гостинцями.КоментаріЯкий же це Богдан це Іван Жигало.Це не Богдан а Іван Жигало. З Михайлівської.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.