Медики відзначили День Соборності

22 січня є важливою датою в історії нашої держави. Саме цього дня у далекому 1919 році в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну. Тепер цю вікопомну подію ми урочисто відзначаємо, як День Соборності України.

За доброю традицією, свій урочистий захід з нагоди Дня Соборності провели медики нашого міста. Зібралися довкола пам'ятника Тарасу Шевченку, що знаходиться на території медичного містечка. Про історичну роль і значення тієї події, яка відбулася 99 років тому, розповів головний лікар районного територіального медичного об'єднання Василь Кравченко. Поклав червоні гвоздики до засніженого монументу Кобзаря.КоментаріВони тільки знають як лазити коло Шевченка і гребсти гроші із людей .

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.