Ганьба на всю країну!

"На Черкащині з’явилася сексистська реклама біля АЗС на трасі. У комітеті з реклами вже рахують розмір штрафу для замовника таких зображень", - такими словами починався сюжет у випуску ТСН за 8 березня.

АЗС на Черкащині привітала жінок зі святом відверто сексистською рекламою. Скандальний американський плакат, за який уже оштрафували інше кафе в Сумах, тепер з’явився в Городищі за 170 км від Києва, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Креатив розмістили одразу на двох біл-бордах, аби проїхати повз і не помітити було вже точно неможливо. Поруч із рекламою хот-догів є ще два сексистські плакати, які рекламують пальне, їх городищинська АЗС "запозичила" у столичної мережі. Тим часом до журналістів під’їжджає власник заправки Віктор. "З інтернету. А що, ви щось погане там побачили?", - питає він.

Що саме образило автомобілістів, які поскаржились на городищинську рекламу у Київ, її замовник не розуміє. "Їдять, а шо вони роблять? Ви там щось друге бачите?", - каже власник АЗС. Комітет з реклами вже розгледів на американському плакаті щось інше, коли такий з’явився біля кафе у Сумах – тоді зображення прибрали, а власник закладу сплатив штраф. "У 5-разовому розмірі від вартості реклами. Якшо, наприклад, вартість розповсюдженої реклами коштує тисячу гривень, то, відповідно, штраф буде п’ять тисяч гривень", - розповів спеціаліст відділу контролю за рекламою Юрій Сахно. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/na-cherkaschini-z-yavilasya-seksistska-reklama-b...

Також тему аморальності в городищенській рекламі підтримали в інтернет-публікації "Вульгарна реклама хот-догів обурила українців".

Користувачі обурені цим маркетинговим ходом, назвавши його "апогеєм сексисма". Вони поскаржилися на те, що вульгарне зображення доводиться бачити не тільки дорослим, але й дітям. "Це окремий випадок низької моралі суспільства в цілому", "Який кошмар", "Я б змусила автора ідеї сфотографуватися в якості героя сюжету", "Який жах! Це ж бачать діти!" , – пишуть коментатори. Більше читайте тут: https://maximum.fm/vulgarna-reklama-hot-dogiv-oburila-ukrayinciv-fotofak...КоментаріСпалити . Дебил.ПодивІться на його морду.Депутат.Скотина заради грошей позориш Городищину.аби все палить 0- голову собі спали

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.