Обережно - у Городищі з'явилася непристойна реклама!

Жителі Городища отримали неприємний сюрприз. На автотрасі біля заправки OWK, якою заправляє депутат міської ради Віктор Томіленко, були вивішені рекламні бігборди вкрай аморального, непристойного змісту. Зображення виконане в стилістиці примітивної порноіндустрії. На жаль, це подається бізнесменом, як досі небачений креатив. Хоча насправді маємо чіткий приклад порушення елементарних норм суспільної моралі, повної зневаги до громадської думки. Якщо реклама орієнтована на певний прошарок осіб з низькою соціальною відповідальністю, то чому мають потерпати нормальні люди, яких у нашому місті більшість! Щодня тією дорогою проїздить велика кількість автотранспорту, зокрема і транзитного. Можна уявити, яке враження у людей складається про наше місто. Так імідж Городищу ще ніхто не псував!

Вчинок бізнесмена є глибоко аморальним і неприпустимим у правовому суспільстві. Юристи пояснооють, що аморальність - це крайня форма розтління особистості, що виражається у свідомому зневажанні моральних норм і цінностей, які утвердилися у суспільстві. Аморальність виявляється як вороже, жорстоке або корисливе ставлення до людей, як безсоромність (презирство до громадської думки і правил пристойності). Аморальним особам часто властивий цинізм. Аморальна особистість формується як в атмосфері невиправданої суворості, байдужості, постійному дефіциту позитивних емоцій, за відсутності необхідного виховання, так і в результаті вседозволеності, розбещеності, потуранні будь-яким примхам. А. виникає в умовах анархії і необмеженості, безконтрольності зверхності одних людей над іншими.

Згідно статті 10 Закону України "Про рекламу", такі бігборди є недобросовісною рекламою: "Недобросовісною рекламою вважається реклама, яка внаслідок неточності, недостовірності, двозначності, перебільшення, умовчання, порушення вимог щодо часу, місця і способу розповсюдження та інших вимог, передбачених законодавством України, вводить або може ввести в оману споживачів реклами, завдати шкоди особам та державі. Недобросовісна реклама заборонена".

Згідно Кримінального Кодексу України, такі бігборди - як мінімум, це хуліганські дії, про що поліція мусить скласти протокол.

Стаття 20 Закону України "Про рекламу" говорить: "Особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до Закону".

Реклама - це двигун торгівлі. Але з таким "креативом" - це зразок деградації. Соромно перед дітьми, перед представниками старшого покоління городищан, перед порядними жінками - берегинями українського роду.КоментаріА де ж дівся мій коментар?А коментар точно тут був чи може у Фейсбуці? Бо я щось його тут не бачив і в логах не видно щоб був.Коментарі на цьому ресурсі інколи зникають дивним чином, я також такі випадки спостерігав, не цей конкретно коментар, а раніше.А що не знайдеться когось на особистому вертольотику, хто обіллє фарбою цей непристойний біг борд,що ганьбить наше місто????!!!Просто поцікавтесь, чи біг борди встановленні законно і чи має право особа, яка їх встановила розміщувати рекламну інформацію.А Мер у Вас на своем месте или он до-----йоб.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.