Допомога жителям Вербівки

У селі Вербівка є чудова школа, в яку скоро підуть першокласники. Для діток та їхніх батьків це неабияка подія. Хвилююча мить, коли за парту сядуть дітки, готові крокувати стежиною знань під чуйним наглядом першої вчительки. Приємно, коли ти й сам можеш долучитися до цієї хорошої події, даруючи їм набори першокласника. В дитячій пам'яті це свято має закарбуватися назавжди, адже в перший клас можна піти лише один раз.

Також у Вербівці розміщена амбулаторія. Чистенька й охайна, вона викликає велику повагу до її працівників. Адже попри чималу кількість проблем вони роблять усе, щоб медична допомога була дійсно доступною для вербівчан. Для того, щоб медпрацівники могли приїжджати до своїх пацієнтів, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова надала їм допомогу у придбанні пального для службового автомобіля. Соціально відповідальний бізнес, влада та громада повинні разом вирішувати проблеми, адже лише силами людей це важко зробити.КоментаріВсіх вас купують перед майбутніми виборами

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.