Свято у Ксаверовому

Село Ксаверове відсвяткувало свій день народження! Разом із завідувачем сектору культури Городищенської РДА Наталією Салій керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова із задоволенням побували на концерті «Село моє рідне». Чудові пісні та розважальна програма стали справжньою окрасою свята, організованого сільським головою Борисом Руденком. Цей день був не лише можливістю жителям села Ксаверове відпочити, а й чудовим приводом поспілкуватися громаді та обговорити важливі питання й майбутні плани. Родзинкою свята стала лотерея, в якій і Ірина Ванникова, не втримавшись, взяла участь.

Люди у цьому селі дуже привітні та комунікабельні. Розповідали про наболіле: закриття шкіл у селах, мізерні пенсії, за які люди фактично виживають. Разом із тим, жителі Ксаверового з позитивом дивляться у майбутнє і переконані, що всі реформи, які зараз впроваджують в Україні, попри певні недоліки, все ж дадуть свої позитивні плоди в майбутньому.

Переживають у Ксаверовому й за культуру – громада дбає, аби в сільському Будинку культури був увесь необхідний інвентар для проведення свят і урочистостей. Тож Ірина Ванникова із задоволенням виконала їхнє прохання, і в честь свята подарувала мікрофони зі стійками. Ірина Валеріївна переконана, що незабаром знову побуває серед жителів однієї з громад, де люди дійсно згуртовані в потребі розвитку села.КоментаріЦя Ванникова вже надоїла своїми візитами.Бере три гривні в Косюка і піариться. Достоїнства ніякого. Косюк послав,а її водять як козу по базару.Ця Ванникова вже надоїла своїми візитами.Бере три гривні в Косюка і піариться. Достоїнства ніякого. Косюк послав,а її водять як козу по базару.Згоден на всі 100%! Піар і більше нічого.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.