Привітання залізничнику

У смт Цвіткове в переддень професійного свята залізничників керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова зустрілася з надзвичайним чоловіком, ветераном Олександром Осадчим. Його життєвий шлях був нелегким. Олександр Іванович народився в 1925 році. Під час війни в 1943-му з окупованої території України був примусово відправлений до Німеччини, де до 1945-го працював на заводі з виробництва військового обладнання. Після довгоочікуваного визволення повернувся на Батьківщину. А з 1945-го по 1947 роки служив в армії на території Білорусі.

У Цвітківське паровозне депо прийшов працювати у 1950 році. Спочатку був кочегаром, а згодом – слюсарем-інстументальником. Олександр Осадчий завжди займав активну громадянську позицію, а тому його постійно обирали головою профспілки депо та головою осередку товариства Червоного Хреста. За свою роботу, чуйність та відкритість мав довіру та шану від людей. У 1992 році дослужився до пенсії, але ще десять років активно працював. Зараз Олександру Івановичу – 93-й рік, але він досі веде активний спосіб життя і сам робить усе по господарству. Цей чоловік заслуговує на шану, адже усе своє життя присвятив роботі та допомозі людям. Тому Ірина Валеріївна побажала трудівнику і ветерану миру, здоров’я та Божої ласки. З таких людей, як він, треба брати приклад!КоментаріІра припини дешевий піар, їдь додому, це не допоможе!

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.