Президент призначив нового голову Черкаської ОДА

Президент Петро Порошенко призначив головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Вельбівця, який вже три роки очолював Черкаську обласну раду (до Черкаської облради по багатомандатному виборчому округу від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»), а ще раніше був головою Лисянської РДА.

Президент представив нового очільника області 20 листопада, під час робочого візиту на Черкащину.

«Я не хотів би жодних «парашутистів», або когось, хто згори спускається. Олександр Іванович людина черкаська», - зазначив Поршенко

«У нього є підтримка президента, я думаю, що у нього є підтримка громадськості, і вибір президентом людини, яка очолить Черкаську обласну державну адміністрацію - вибір правильний, якщо ви це підтримуєте», - додав Президент.

У жовтні Кабінет міністрів погодив проект указу про звільнення чотирьох очільників ОДА - Київської, Чернівецької, Черкаської та Луганської.КоментаріПрошу внести корективи щодо 20 лютого. (20 листопада).

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.