Ірина Ванникова відвідала Школу мистецтв

Перебуваючи з робочою поїздкою у місті Городище, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова завітала до районної дитячої школи мистецтв імені С.С. Гулака-Артемовського. Цим прекрасним закладом, у якому в діток розвивають творчий потенціал, керує прекрасний педагог, Заслужений працівник культури України Валентина Голосій. Вона з задоволенням провела екскурсію мистецькою школою, розповідаючи про успіхи та досягнення її вихованців. У класах є чимало інструментів, завдяки яким діти пізнають світ музики та духовно збагачуються.

Однак є проблема з наявністю меблів у класах, устаткуванням і достатньою кількістю інструментів. Та найбільше, як розповіла пані Валентина, школі не вистачало спеціального комп’ютера, завдяки якому можна було би транслювати концерти та підключатися до інтерактивної дошки. Тому Ірина Ванникова отримала подвійне задоволення від зустрічі, вручивши педагогічному колективу саме такий комп’ютер, який був їм необхідний.

Під час спілкування за гостинним чаєм гостя дізналася чимало цікавого. У школі мистецтв є власна капела бандуристів. До слова, єдина у Черкаській області. Капела наступного року святкуватиме своє 25-річчя, на яке запросили й Ірину Ванникову. Приємно отримувати такі запрошення. Адже культура – це те, що гарантує нашій країні розвиток і майбутнє.КоментаріПане Чос, може досить піарити пані Ванникову?! чи вам Ю.Косюк доплачує за предвиборчу агітацію???Ванникова сама по-собі ніхто.Але погодилася на бридку роль.Служити Косюку.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.