На війні загинув Сергій Гаркуша з Валяви

Жахлива новина. У нас знову втрати на сході. У зоні проведення операції об'єднаних сил загинув Сергій Гаркуша з села Валява Городищенського району. Немає слів від розпачу і болю.

Цій російсько-українській війні не видно кінця. Мінські домовленості неефективні, мирні ініціативи ігноруються. Практично щодня отримуємо звістки про загиблих та поранених. В сльозах уся Україна!

Городищина втратила вже десятого Героя!КоментаріВелике горе,велика туга і жаль.Нехай земля цьому воїнові буде пухом.
Якби хоч один мажор здох на цій війні,то може щось би і змінилось ,а такі зайцеви та їм подібні на лексусах літають, а наших дітей на катафалках везуть.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.