На Сході загинув Едуард Федоров з Валяви

Знову непоправна втрата. На сході України у ході Операції об’єднаних сил загинув військовослужбовець із Городищенського району.

2 липня після важкого поранення у Харківському госпіталі помер воїн із села Валява Едуард Федоров. Йому було лише 22 роки.

Боєць народився 10 серпня 1996 року в с. Валява Городищенського району. Після закінчення школи навчався у Шевченківському коледжі Уманського національного університету садівництва. Із 31 березня 2016 року перебував у лавах Збройних сил України - пройшов навчальний центр «Десна». Потім служив у морській піхоті, навідником-матросом військової частини А-1275. Був командиром батальйону, мав позитивні характеристики. Смертельні поранення отримав 27 червня 2018 року при виконання бойових завдань в районі села Водяне Донецької області. Кілька днів лікарі боролися за життя, але серце молодого героя перестало битися 2 липня 2018 року о 20.45.

Вдома лишилася молода дружина - разом вони чекали на народження дитини.

Про загибель нашого земляка повідомив під час засідання колегії голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Загиблого вшанували хвилиною мовчання. Інформацію підтвердив головний військовий комісар області Євген Курбет. Командування Військово-морських сил висловлює щире співчуття рідним і близьким військовослужбовця. Наразі вирішується питання доставки тіла для поховання.

У Городищі скасовуються всі розважальні заходи - у тому числі й Івана-Купала, адже саме в ці дні буде похорон. Це вже дев'ять життів городищан обірвала російська збройна агресія з 2014 року.

Городищенські райдержадміністрація, районна рада глибоко сумують з приводу загибелі нашого земляка з с. Валяви, учасника Операції об’єднаних сил Едуарда Федорова та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого.КоментаріЕдуард я тебя еще помню как ты был веселым и Я тебя никогда не забуду тебя потому што я з тобой пробув свои лучшие дни и я благодарен тебе за это. Покойся з миром мой хороший друг!!!!!

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.