Працює агрофірма "Шульц"

Всі Городищани добре знають свого земляка Олександра Лупашка. Він депутат Черкаської обласної ради, директор АФ «Шульц», меценат, патріот рідного краю, який багато допомагає землякам та військовослужбовцям на передовій. Багато хто з наших земляків завдячує йому в фінансовій підтримці,та інших благодійних справах. Ця людина харизматична, тому мабуть і секрет його успіхів в сфері сільського господарства розкривається саме в цьому. На даний час АФ «Шульц» одна з успішних сільськогосподарських формувань нашого району. Скажемо більше, господарство розвиває дві галузі - це рослинництво та тваринництво. Особливу увагу хотілось звернути на галузь тваринництва. На 01.05. 2019 в господарстві утримується 1223 голови ВРХ з них 604 корови. Валове виробництво молока становить 985 тонн. Надій на фуражну корову становить 1724 кг молока за 4 місяці 2019 року. Реалізовано на забій тварин в живій вазі 18 тонн. Показники говорять самі за себе ,господарство працює, виробляє продукцію, реалізує, сплачує податки. На даний період в господарстві працює 72 працівники (51 чоловік,21 жінка),середня заробітна плата за березень місяць - 5844 грн.

Олександр Вікторович при спілкуванні висловлює свої бачення про перспективи агробізнесу в цілому та у тваринництві зокрема:

- відновити відшкодування ПДВ за реалізовану продукцію - це дасть стимул подальшого розвитку та вдосконалення технологій та засобів утримання в рослинництві та тваринництві, заохочуватиме займатись даними видами діяльності;

- відрегулювати цінову політику на продукцію рослинництва та тваринництва в порівнянні з цінами на закупівлю міндобрив ГСМ,засобів захисту, матеріалів для тваринництва;

- впровадити фіксовану відсоткову ставку виплати орендної плати за оренду одного гектара землі;

- створює обурення про свавілля в роботі Держгеокадастру, вирішити законодавче запобігання рейдерства;

- розширення державної підтримки сільськогосподарської галузі по видах діяльності та збільшення фінансового забезпечення.

Вирішення вище вказаних питань покращить роботу сільського господарства в цілому в Україні.

14 травня в господарство на запрошення керівника завітали голова Городищенської РДА Василь Скринник, перший заступник Городищенської районної ради Микола Панчишин, начальник Управління АПР Павло Попович, начальник Городищенського районного управління Головного управління Держспоживслужби Черкаської області Сергій Колісник. Оглянули варинницькі приміщення, поголів’я ВРХ, пункти прийому та охолодження молочної продукції, вигульні майданчики для ВРХ, побутові кімнати для працівників. Фахівці галузі ознайомили з технологічною схемою утримання поголів’я, раціоном годівлі, та умовами роботи та відпочинку працівників ферми, а також обговорили умови та оплату праці з працівниками господарства. Відгуки від спілкування в працівників позитивні та висловлені слова подяки керівнику господарства. Приємно відзначити, що підприємство працює з додержанням технології, санітарно ветеринарних заходів, умови праці належні - як результат продукція реалізується з маркою вищого ґатунку.

За інформацією Городищенського Управління Агропромислового РозвиткуКоментаріВсе,чего добился Лупашко Александр Викторович достигнуто своим трудом,силой мысли, и ясным пониманием в каком направлении надо двигаться. Он надёжный товарищь ,крепкий хозяйственник и примерный семьянин.Горжусь имДействительно Александр Викторович достойный представитель Городищини, жаль что таких мало,

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.