Храмове свято у Млієві

У неділю 16 червня дружною громадою відзначили храмове свято Свято-Троїцької родинної Симиренківської церкви села Мліїв! Спочатку відбулася святкова літургія, яку провів настоятель храму, військовий капелан Микола Сакундяк разом зі священиками району. Потім відбувся святковий концерт за участі творчих колективів будинків культури садстанціі та Старосілля. Громаду пригощали козацькою кашею, яку приготувала спілка воїнів АТО Городищини.

"Разом із головою Мліївської ОТГ Василем Микитенком тепло привітали уусіх присутніх. Була надзичайно вражена колоритом та душевністю цього заходу. Особливо виступами юних артистів, - зазначила громадський діяч, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова. - Окрім того, на заході були присутні учасники Спілки ветеранів АТО Городищини та їхній керівник Вадим Черненко. Було приємно поспілкуватися з такими ерудованими людьми та послухати їхню думку щодо розвитку децентралізації на Черкащині. Зокрема, обговорили питання безпеки у громадах та можливість створення муніципальної поліції. Сьогодні отримала масу задоволення не лише через відвідування цікавого заходу, але й тому, що в межах своєї громадської діяльності змогла фінансово допомогти церкві".

Жіночий колектив «Старосільські веселухи» існує з 1935 року. Кожна пісня - це повноцінний роман про життя, про долю, про кохання і зраду, про війну, про козака і його коня. Обожнюю українські пісенні саги. Кожна пісня не менше 28 стовпчиків. Солістку запрошували в Черкаський обласний хор. Відмовилась, бо телят було шкода в колгоспі самих лишати. От, таке воно щире і віддане своїй справі українське серце.КоментаріВсе виглядає чудово, але концерт під стінами храму Божого? Залишилось на кладовищі провести змагання з танців.Звучали українські народні пісні, які є безцінним надбанням нашої культури. Мова, віра, культура, армія - основа нашої державності. Тому якісь закиди щодо концерту є недоречними

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.