Ірина Ванникова - кандидат у народні депутати від Городищини

Центральна виборча комісія зареєструвала Ірину Ванникову кандидатом у народні депутати по 196-му виборчому округу.

Висунення відбулося нещодавно у Городищі під час проведення Форуму громадських ініціатив.

Отримавши посвідчення кандидата, Ірина Валеріївна звернулася до виборців:

Дорогі моєму серцю черкащани! Я за чесні та толерантні вибори. За цивілізовану відкриту фахову дискусію щодо розвитку Черкащини!

Дуже прошу Вас дати шанс новим відповідальним політикам. Обирати не гречку та гроші, а справді перевіреного народного обранця, який працюватиме всі п’ять років на рідному окрузі. Який вирішуватиме не свої, а ваші проблеми!

Ви бачили і знаєте все про мою діяльність на Городищині, Катеринопільщині, Канівщині, Корсуньщині, Лисянщині, Тальнівщині та Шполянщині. Я готова продовжувати цю роботу, а депутатський мандат дасть лише більше можливостей реалізувати наші з вами задуми на Черкащині.

Я усвідомлюю всю відповідальність перед вами та готова відстоювати ваші інтереси у Верховній Раді України!

Нові обличчя у владі – це не перефарбовані вивіски!

Замініть стару систему новими політиками!КоментаріНу от все і вияснилось. Поїздки, щедрі посівання-привітання різних установ, організацій та ветеранів району... За гречку - ні-ні, ніколи не продамося, Ірино Валеріївно, друга справа - оргтехніка і різна апаратура! Ванникова НАШ кандидат! Усі гайда на вибори!

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.