Для людей в ім`я України

Звіт кандидата в народні депутати по виборчому округу №196 Ірини ВАННИКОВОЇ за час роботи на Черкащині.

За 450 днів я проїхала Черкащиною 150 000 кілометрів і провела сотні зустрічей із близько 15 000 людей.

За цей час ми разом з командою побували у 18 ОТГ, 74 сільських та селищних радах. Фінансово підтримали 127 навчальних закладів, зокрема, 3 коледжі, 5 ліцеїв, 87 шкіл та 20 дитсадочків.
Ми реалізували медичні проекти в Городищенському, Канівському, Корсунь-Шевченківському, Тальнівському, Шполянському, Катеринопільському та Лисянському районах. Окрім того, я передала допомогу на облаштування та розвиток у 62 ФАПи та 37 амбулаторій.

Ми визначили основні проблеми Надросся: закриття фельдшерсько-акушерських пунктів, поштових відділень та шкіл. Погані дороги, неякісна медицина, брак робочих місць та низькі заробітні плати – сьогодні це реалії, з якими ми стикаємося щодня.

Наша організація «Розвиток територіальних громад» активно допомагає людям у вирішенні цих та інших проблем на місцях. Ми стали просвітницькою платформою та навчальним майданчиком, налагоджуємо співпрацю голів ОТГ та інвесторів.

Наша організація активно проводить навчання для голів ОТГ, депутатів місцевих рад, старост та громадськості щодо наступних питань:
 як заробляти кошти на місцях;
 залучати інвестиції;
 відкривати підприємства та створювати робочі місця;
 співпрацювати з бізнесом;
 ставати успішними.

Я особисто подала петицію на ім’я президента щодо права громад самим вирішувати долю життєво необхідних соціальних об’єктів – шкіл, ФАПів, поштових відділень.

Здорові люди – здорова громада!
Найболючішою темою для людей є медична допомога. На жаль, саме у селах ця проблема відчувається найгостріше. Люди скаржаться на масове закриття ФАПів, скорочення працівників амбулаторій. Така невтішна статистика згубно відображається на всіх населених пунктах.

Ірина Ванникова побувала у 62 ФАПах та 37 амбулаторіях. Вона знає про складну ситуацію із медициною в сільській місцевості, тому завжди допомагає із придбанням ліків, медичного обладнання та ремонтом закладів.
Вона спільно з ТОВ «НВФ «Урожай» холдингу МХП ініціювала проект «Здорові люди – здорова громада», спрямований на забезпечення медичними послугами жителів маленьких сіл. У межах проекту по області почали курсувати мобільні медпункти, де люди можуть безкоштовно отримати консультацію лікарів різних профілів.

Ірина Ванникова ініціювала також програму «Робота кардіолога і мобільної стоматології в селах» та пілотний проект «Лікарі для села», завдяки якому до громад щомісяця виїжджає комплексна медична бригада з мамографом.
Маємо пам'ятати, що здоров'я кожного – здоров'я всієї країни.

Інвестиції в освіту дітей – інвестиції в майбутнє України!
Сьогодні в Україні кожна четверта школа – малокомплектна, тобто в ній навчається менше 100 дітей (в середньому по 10 учнів у класі). Проблема низької наповнюваності класів характерна, здебільшого, для сільської місцевості. Відтак болісне питання про закриття шкіл залишається відкритим.

Ірину Ванникову турбує розвиток навчальних та освітніх закладів. За період своєї роботи як керівник соціальних проектів МХП вона відвідала 87 шкіл та 40 садочків, активно відстоюючи та пропагуючи право сільських шкіл на існування.

Однією з головних проблем є створення опорних шкіл, нестача коштів та погане матеріально-технічне забезпечення. Вирішенням саме цих питань і займається громадська діячка: допомагає із ремонтом навчальних закладів, із придбанням новітньої техніки, спортивного обладнання та форми для учнів.

Ірина Ванникова розробила та зареєструвала електронну петицію до президента України «Про право громад на збереження і розвиток інфраструктури шкіл, медичних закладів та поштових відділень». Вона переконана, що закривати, змінювати чи перепрофільовувати сільські заклади освіти, медицини, поштові відділення можна тільки за рішенням сільської громади.

Культура – це шлях до розвитку
Українці – це культурна нація, яка сформувалася на давніх традиціях. Маємо берегти їх, щоб не втратити свою ідентичність.
Саме Черкащина вважається осередком талантів України. Ірина Ванникова зустрілась з сотнями жінок та чоловіків, які вражають своїми уміннями. Це рукодільниці, вишивальниці, артисти, співаки, поети, письменники, самобутні майстри. Ірина Ванникова надала фінансову допомогу більш, ніж 55 будинкам культури та 10 музеям. Вона відвідала щонайменше 100 культурних заходів, майже кожен підтримала фінансово.
Під час Всеукраїнського фестивалю патріотичної козацької творчості ім. Миколи Моцика отримала почесну відзнаку – орден Святої Богородиці
Ванникова особисто познайомилася із близько 40 народними творчими колективами та допомогла їм придбати необхідну апаратуру та концертні костюми.
Нам важливо зберегти та підтримати наш культурний спадок. І в цьому наша спільна відповідальність.

Селу – збереження поштових відділень!
До закриття шкіл та невизначеної ситуації з ФАПами у селах додалася ще одна проблема – скорочення кількості листонош та поштових відділень. Як вважає Ірина Ванникова, листоноші – це люди із важливою соціальною функцією, які доставляють не лише пошту, але й ліки та пенсії. Інколи навіть виконують роль місцевих ЗМІ. І це за зарплату, якої часто навіть не вистачає, щоб полагодити велосипед – головний їхній транспорт.

Саме тому Ірина Ванникова не змогла оминути увагою такий важливий інфраструктурний об’єкт як пошта. Відтак вона особисто відвідала близько десятка поштових відділень та фінансово допомогла з придбанням необхідного. Зараз громадська діячка відстоює право на їхнє існування, адже без думки громади поштові відділення закривати не можна. Це є одним із пунктів петиції до президента «Про право громад на збереження і розвиток інфраструктури шкіл, медичних закладів та поштових відділень», ініціаторкою якої є Ірина Ванникова.

З турботою про захисників
Війна на сході стала кривавою раною на тілі України та в серцях багатьох українців. Нашим воїнам важко повертатися до мирного життя, вони та їхні родини потребують уваги та підтримки з боку держави та суспільства.

Саме це спонукає Ірину Ванникову не просто організовувати зустрічі з учасниками бойових дій, а й спілкуватися з ними та їхніми сім`ями особисто. Займаючись громадською діяльністю, Ванникова здійснила вже 32 таких візити. А знаючи про фінансові труднощі у сім’ях військовослужбовців, вона охоче допомагає та підтримує їх не лише словом, але й ділом.

З першого дня війни громадська діячка займається волонтерством та особисто відвідує зону бойових дій, щоб підтримати наших воїнів, передати продукти харчування, амуніцію та малюнки від дітей. І сказати головне, – українці шанують їхню мужність та відвагу.

Ірина Ванникова не обмежується словами. Вона добивається, щоб їм дали обіцяну державою землю, виборює у місцевих чиновників зробити прозорою та відкритою для громадськості систему земельного кадастру.
Серед пріоритетів Ірини Ванникової – запровадження Програми підтримки сімей військових; соціальний захист їхніх родин; розширення переліку пільг для батьків, дітей та дружин солдатів і постійний громадський контроль за розподілом цих пільг тощо.

Програми, ініційовані Іриною Ванниковою:

• створення проекту «Здорові люди – здорова громада»;
• програма «Робота кардіолога і мобільної стоматології в селах»;
• старт пілотного проекту «Лікарі для села», завдяки якому до громад щомісяця виїжджає комплексна медична бригада з мамографом;
• програма «Низький уклін батькам за синів, які служать в зоні ООС та Збройних силах України»;
• постійна підтримка сімей військових;
• програма «Рідний край – моя Черкащина»;
• постійна підтримка екскурсійних подорожей учнів, батьків та вчителів місцями історичної і культурної спадщини рідного краю;
• постійне проведення Форумів громадських ініціатив;
• програма «Право громад на владу»;
• постійна підтримка талановитої молоді, призерів обласних та Всеукраїнських олімпіад;
• постійна підтримка фестивалів, культурно-мистецьких заходів та аматорських колективів Черкащини;
• електронна петиція до президента України «Про право громад на збереження і розвиток інфраструктури шкіл, медичних закладів та поштових відділень».КоментаріЗараз заплачу... Аплодую стоячи Ірині Валеріївні!

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.