Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 квітня голова Городищенської райдержадміністрації провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглянули питання про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

Відповідно до змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 р. № 262 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» з метою недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, членами комісії було запроваджено ряд додаткових заходів на період карантину.

Зокрема, відповідно до протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації від 9 квітня 2020 року №16 рекомендувати органам місцевого самоврядування запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13 год. 00 хв. 11 квітня 2020 року); забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед священників та населення щодо дотримання карантинних заходів в період свят та поминальних днів; забезпечити проведення додаткових заходів щодо запобігання поширенню захворювань спричинених коронавірусом COVID-19, шляхом проведення дезінфекції місць загального користування багатоквартирних будинків, об’єктів благоустрою (парки, сквери та дитячі майданчики, пам’ятки культурної та історичної спадщини тощо), щоденної дезінфекції проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових та інших територій населених пунктів.

Городищенському ВП Смілянського ВП ГУНП України в Черкаській області посилити контроль за дотриманням під час карантину підприємствами, установами, організаціями та особами, які підписали особисті зобов’язання щодо самоізоляції заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19; контроль щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13 год. 00 хв. 11 квітня 2020 року); застосовувати до виявлених порушників засоби адміністративного впливу.

Головам міської, сільських рад, головам об’єднаних територіальних громад, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Городищенського району вжити додаткових заходів до виявлення, обслуговування та забезпечення в разі потреби соціальними послугами одиноких та одинокопроживаючих громадян; забезпечити засобами захисту соціальних робітників.

Виконання додаткових заходів щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 знаходяться на особистому постійному контролі голови Городищенської райдержадміністрації Ігоря Ладнова.КоментаріВірус вірусом, а де пільгові категоріі (Чорнобильці, учасники АТО )можуть полікувати зуби?

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.