На Городищині кількість хворих на коронавірус зросла до дев'яти осіб

За останню добу в Черкаській області провели 203 ПЛР-тестування на коронавірус. COVID-19 виявили в 25 осіб. Про це під час стріму заявив голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар. За його словами, станом на цю хвилину в області 140 випадків інфікування. Нових інфікованих зареєстрували в таких населених пунктах: Кам’янка – 10; Драбів – 5; Золотоноша – 4; Городище – 3; Черкаси – 2; Черкаський район – 1.

Шановні жителі Городищенського району!

В період спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-COV-2 працівниками КНП «Городищенське РТМО» та КНП «Городищенський РЦПМСД» особам, у яких була підозра на інфікування, а також які мали контакт з хворим на COVID-19, було проведено 150 заборів біологічного матеріалу на коронавірусну інфекцію COVID-19, 2 (два) з них проведено швидкими тестами. Всі відібрані біологічні матеріали були доставлені до Черкаської обласної лабораторії. На даний час 9-ти особам лабораторно підтверджено діагноз коронавірусна інфекція COVID-19.

Шановні жителі Городищенського району!

В період спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-COV-2 працівниками КНП «Городищенське РТМО» та КНП «Городищенський РЦПМСД» особам у яких була підозра на інфікування, а також які мали контакт з хворим на COVID-19, було проведено 150 заборів біологічного матеріалу на коронавірусну інфекцію COVID-19. Всі відібрані біологічні матеріали були доставлені до Черкаської обласної лабораторії. На даний час 9-ти особам лабораторно підтверджено діагноз коронавірусна інфекція COVID-19. В даних домашніх вогнищах хвороби проводяться проти епідеміологічні заходи.

Городищенська райдержадміністрація звертається до всіх жителів Городищенського району із проханням дотримуватись карантинних заходів, берегти своє здоров’я і життя, не наражати на небезпеку інших та зберігати спокій!

З повагою голова Городищенської РДА Ігор ЛАДНОВКоментаріУчітьтся писати конкретну інформацію - скільки осіб, звідки вони, стать, вік, імовірні місця зараження, в якій сфері працювали. Учітьтся в Поляків-більше конкретики й фактів а не води.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.