Оформлення біометричних паспортів

До уваги жителів м. Городище та Городищенського району!

ОФОРМЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТІВ В ГОРОДИЩЕНСЬКОМУ РС УДМС УКРАЇНИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОІО СЕРВІСУ "ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА" НА САЙТІ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Електронна черга в Городищенському районному секторі Управління Державної міграційної служби України в Черкаській області доступна лише для отримання двох послуг - оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки.

Записатися в електронну чергу можна на сайті Державної міграційної служби України- https://dmsu.gov.ua/services/online, всього за 4 простих кроки.

Покроково на сайті необхідно обрати:

1. Регіон - ЧЕРКАСЬКА

2. Підрозділ, у якому ви хочете отримати послугу (нагадуємо, що ЇІЭ-картку можна вперше оформитн лише за місцем реєстрації) - Городищенський РС УДМС України в Черкаській області;

3. Послугу - закордонний паспорт чи ID-картку;

4. Дату і час, що вам підходить,

Для реєстрації на сайті ДМС потрібно надати чотири останніх цифри паспорта громадянина України та номер мобільного телефону, на який прийде код підтвердження та номер у черзі. Реєстрація через сайт проводиться за 15 днів наперед Проте, варто пам`ятати, що кожного дня з`являється новий вільний день для реєстрації.

На один телефонний номер є можливість зарезервувати чергу не більше, як для декількох членів родини При спробі порушити це правило, телефонний номер блокується для доступу в систему,

Громадяни, які прийдуть протягом дня до підрозділу можуть оформити паспортний документ лише в разі вільного місця в черзі (коли не з`явився громадянин що зареєструвався в електронній черзі), так як прийом по електронні черзі в зазначені години здійснюється поза живою чергою і оформлення одного паспорту займає близько 20-30 хвилин в залежності від складності оформлення.

Городищенський РС УДМС України в Черкаській областіКоментаріНе можливо стати в електронна чергуНові місця в черзі з'являються о 0:00. Причому на 15-й день від сьогоднішньої дати. Я заходив, було чотири місця, але через збої системи, ледве зумів втрапити на останнє. Зауважу, що в сусідніх районах можна зареєструватися на ближчі дати. Прописка ролі не грає.Зарегістрірувалася з другої спроби у чергуГде можно посмотреть готов ли паспорт?На сайті Державної міграційної служби https://dmsu.gov.ua/services/docstate.htmlна оформлення біометричного паспортаОоГде и как можна узнать готов ли паспорт?Сайт Міграційної служби не працює. Ваша силка не активна? Як же стати в електронну чергу?

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.