Олена Бурлака удостоєна звання Заслужений вчитель України

Зображення1 жовтня Президент України Петро Порошенко вручив чотирьом освітянам відзнаки про присвоєння почесного звання «Заслужений вчитель України» - переможцям конкурсу «Учитель року – 2016». Серед нагороджених - учитель історії Городищенського економічного ліцею Олена Бурлака!

ЗображенняВисокого почесне звання удостоєна "За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм".

Президент України подякував вчителям за якісне виховання молодого покоління українців, наголосив, на важливості професії освітян. Пообіцяв, що наступного року зарплата вчителів зросте на третину.

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» проходив навесні цього року. Олена Бурлака стала переможцем у номінації «Історія». Вона якнайкраще представила Черкащину на всеукраїнському рівні. Олена Вікторівна закінчила Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького. Працює вчителем трохи більше 10 років. Спочатку викладала історію у Мліївській ЗОШ № 1, а з 2007 року працює в Городищі. Її поважають колеги та учні. Кожен її урок не схожий на інший, вона уміє зацікавити дітей. Учні кажуть, що класно навчатися у найкращого вчителя України.

– Педагогіка для мене – це покликання і здійснення дитячої мрії, головне прагнення до ідеалу, якою є моя мама-учитель, і яка наповнила моє серце бажанням сіяти розумне, добре, вічне, – розповідає Олена Бурлака. – Разом ми часто пригадуємо мої перші «уроки» з ляльками, з молодшою сестричкою… Минали роки мого навчання, і в свідомість поступово вкарбувалося переконання: «Учитель – професія від Бога. Усі інші – від учителя». Пригадую рядки поезії своєї старшої колеги:

Учитель без ідей – порожній глек,
Чи колесо на хаті без лелек…
Він має дбати про дитячу душу
І не томитись від щоденних «мушу».
Учитель на уроці – це творець!
Дитячі злети – творчості вінець!

ЗображенняОлена Бурлака вважає, що головне у педагогіці – не боятися приймати сміливі рішення, самовдосконалюватися, експериментувати, мати в серці гордість за обраний професійний шлях. Тому радіє, що в сучасних умовах має можливості для самореалізації, може ділитися з колегами-однодумцями своїми надбаннями, допомагати творчо зростати учням, розкрити власні здібності й таланти. Вірить, що як вчитель, виховує в учнів кращі людські якості, які на кращих прикладах з історії виростуть справжніми патріотами України. Часи змінюються, але незмінною залишається цінність людини – творити добро – та її прагнення досягти щастя й гармонії.

ЗображенняЦього року Олена Бурлака також стала лауреатом районної примії ім. С.С. Гулака-Артемовського.

На фото: Отримання нагород в Міністерстві освіти і науки України під час спілкування з міністром. Домашня бібліотека Олени Бурлаки поповнилася шеститомним зібранням творів Т.Г. Шевченка.КоментаріТакий гарний вчитель що аж не можу, на початку своєї карєри оскорбляла і принижувала дітей.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.