Фонтан у Городищі!

Фонтан у Городищі. Останні налаштування. До Дня Незалежності буде запущений в експлуатацію. Урочисте відкриття - 21 серпня о 13.00 годині.

Відео відкриття фонтану http://www.horodysche.info/content/548-vidkrittya-fontanu-v-misti-gorodi...КоментаріХотілося б побільше фото побачити...говорять вчора все місцеве "керівництво" приймало фонтан...

Особливо мені подобаються фото конченеобхідного фонтану на фоні яскравого прикладу радянського-українського довгобуду...

краще б дороги відремонтували і тротуари...нам не фонтан нужний а новий хазяїн и дороги нормальні!!!!Ось тут ще кілька фото:
http://sad-vynograd.p.ht/striczka/fontan-v-gorodyszczi.htmlВідео відкриття фонтану від Вадима Тесленка
http://www.horodysche.info/content/548-vidkrittya-fontanu-v-misti-gorodi...В районі не має нормальних робочих місць, відсутнє виробництво, руїни заводів, не дороги, а хтозна що, ну за то є фонтан і ми цьому наче радієм!, з ним нам стане краще!!! Ура! яка радість ФОНТАН!!треба рубати капусту,тут і фонтан підходить і світлофор.гроші це святе.заводи всі зарізали-де ще брати копійку?правильно-збирати з бидла під розписку,всьо чьотко)А скільки коштів виділено з бюджету на загальне проведення робіт?
І скільки коштуватиме платникам податків щорічне забезпечення його функціонування?
Фонтан - це, звісно, красиво. Але це скоріше розкіш для заможних громад.
Але, чи не краще було б використати їх на здійснення певних інфраструктурних проектів. Наприклад, привести до ладу міський туалет, той що за Палацом культури. Адже туди і заходити страшно. Не кажучи уже про смітник, який не один рік "радує око" гостям і мешканцям міста.
Можна збудувати наприклад баскетбольний майданчик, адже невдовзі на нас чекає баскетбольне Євро в нашій країні. Чому б не покращити інфраструктуру і залучити молодь до занять спортом. Бо біля фонтану навряд чи вони будуть займатись чимось корисним.
Чи не вперше районна дитяча футбольна команда не бере участь у обласних змаганнях. На це коштів немає. А на фонтан знайшлись.Там ще треба було б роки