Відпустили під заставу

65-річний Борис Беззубий – голова лікарсько-кваліфікаційної комісії Городищенскої лікарні вийшов на волю. 16 травня чоловіка затримали із хабарем у 75 тисяч гривень. Нібито він вимагав гроші в учасника АТО за сприяння в оформленні комісією медичних документів для встановлення групи інвалідності. Про затримання Беззубого повідомив у «Фейсбуці» генеральний прокурор Юрій Луценко.

– Соснівський суд Черкас задовольнив клопотання прокуратури й обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, – каже Світлана Андрійченко із обласної прокуратури. – Разом із тим суд встановив заставу – 112 тисяч гривень. Підозрюваний знайшов гроші й сплатив названу суму. Думаю, що він уже вийшов на волю. Водночас суд відсторонив його від займаної посади. Слухання справи по суті відбудеться пізніше.

Борис Беззубий працював у Городищенській лікарні із 1976 року. Останнім часом був заступником головного лікаря. Отримував 9 тисяч 700 гривень зарплати й пенсію.

"Вечірні Черкаси" http://vechirka.net/incident/item/4495-likar-khabarnyk-vyishov-na-voliuКоментарі112 тисяч це смішна сума, осилив би набагато більшу суму, зароблену непосильною працею. Всі ці дії нагадують спортивну рибалку, спіймали жирного окуня, зважили і відпустили.100% кінокомедіяВсе сходиться - спіймали окуня - зважили - затянув 112 кілограм - заплатив відповідно 112 тисяч - відпустили. А ви думали звідки така сума застави? Закон моря.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.