День вуличних музикантів

Днями у Городищі біля пам’ятника С.С. Гулаку-Артемовському вперше в історії міста і району відбулося мистецьке свято «Мовою музики говорить увесь світ», присвячене Дню Європи та Міжнародному дню вуличного музиканта. Аби взяти участь у даному заході, прибули охочі не лише із районного центру, а й з інших населених пунктів Городищини.

Лунали прекрасні українські та зарубіжні мелодії та пісні. Найбільше звучала в них любов до рідного краю, до України. Глядачам, які з великим задоволенням слухали самодіяльних артистів, запам’яталися усі без винятку.

Дзвінкими гучними оплесками вітали вокально-інструментальний ансамбль Мліївського центру культури і дозвілля у складі Руслана Павленка (ударні інструменти), його юних синів Максима (клавіші), Андрія (бас-гітара), Павла (гітара-соло). Цей сімейний ансамбль носить назву «7 днів», хоча існує лише два роки. Та колектив вже неодноразово брав участь у різних фестивалях естрадної пісні. З ними співала юна вокаліста Олена Скорик.

Приємно вразив й вокально-інструментальний ансамбль «Сузір’я» Старосільського ЦКД (керівник Сергій Пузенко). У його складі учениці дев’ятих класів місцевої загальноосвітньої школи Даша Грідасова (ударні інструменти), Мирослава Демченко (гітра-бас), Марина Шлончак (гітра-соло), Наталія Матіюк (клавішний інструмент), солістки колективу Даша Симоненко, Аня Пузенко, Елла Волкова. Під їх акомпанемент гарно виконували популярні ліричні та патріотичні пісні директор ЦКД Катерина Милокост та Валентина Миколаєнко.

Професійно грали учасники гурту «Заводяни» в складі Леоніда Кисленка, Романа Лебідя, Сергія Крижанівсько. Гурт виконав ліричну та ритмічну мелодії. З успіхом виступив також колектив музикантів у складі Віктора Петраша, Леоніда Кисленка, Аркадія Причиського, Юрія Гайдамаки. Ансамбль інструментальної музики під керівництвом Юрія Гайструка зачарував виконанням популярними мелодіями із пісні «Стожари» та з кінофільму «Циган» Євгенія Доги.

Під власний акомпанемент на клавішному інструменті гарно заспівав декілька популярних пісень начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Попович. Родину відомих працівників культури міста Дорошенків на святі музики і пісні представили батько – Володимир та донька Аня, синок Ілля. Співали також й інші дорослі та юні виконавці.

Захід підготували працівники Городищенського міського центру культури і туризму.КоментаріДуже приємний початок ) Так тримати !

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.