До відома жителів району

До Городищенської районної ради надійшло звернення ГО «Спілка воїнів АТО Черкащини Городищенського району» з вимогою відсторонити від посади голову Городищенської районної державної адміністрації Лавріненка Олексія Григоровича.

Звернення розглянуто на спільному засіданні президії районної ради та постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної та регуляторної політики (протокол додається).

На засіданні Лавріненко О. Г. надав детальну інформацію та пояснення депутатам стосовно підозр, викладених у зверненні, у частині можливих зловживань представниками органів виконавчої влади (інформація додається).

За наслідками розгляду депутати Городищенської районної ради звернулися через засоби масової інформації до районної громади (звернення додається).КоментаріГоре-депутати, ви на дороги погляньте, тільки в городищенському р-ні такі, стидобаАТО бере на себе не багато...? А може помогти роспустити це бидло?

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.