Городищина - край славних козаків

У наш час традиції українського козацтва боронити рідну землю та відстоювати право українського народу на існування не просто живі - вони лягли в основу ідеї єднання нації і служать провідною зорею у відчайдушній боротьбі за рідну землю. Напередодні свята Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці 13 жовтня в районному Палаці культури ім. С.С. Гулака-Артемовського відбувся святковий концерт. Захід відвідали голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко, заступник голови районної ради Микола Панчишин, військовий комісар Сергій Келип, учасники бойових дій, учасники АТО та громадськість міста.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко подякував усім захисникам України – від вкритих сивиною та увінчаних нагородами фронтовиків до молодих воїнів – сучасних Героїв, захисників незалежної України, і висловив впевненість, що нинішні військовослужбовці Збройних сил та інших військових формувань є гідними наступниками попередніх поколінь захисників України. Вони надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу. Нехай же Ваша сила буде завжди заснована на любові. Побажав всім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру і благополуччя, успіхів у повсякденному житті, чистого неба та усіляких гараздів.

Під час заходу були вручені нагороди та подяки захисникам, які змогли проявити себе у своїй непростій справі. Указом Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 відзнакою «За участь в антитерористичній операції» були нагороджені: Сергій Деміч та Роман Кулініч, а також відзнакою «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» Указом Президента №54/2016 нагородили Олександра Лупашкo Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України «За взірцевість у військовій службі» ІІ ступеня були нагороджені Віталій Безпояско та Дмитро Богданов. Заохочувальною відзнакою начальника Генерального штабу Головнокомандувача Збройних Сил України – нагрудним знаком «Учасника АТО» нагороджено 20 демобілізованих воїнів України. Грамотами державної прикордонної служби України за значний особистий внесок в охорону державного кордону, високий професіоналізм, виявлені за роки багаторічної бездоганної служби, активну участь у роботі ветеранської організації були нагороджені Володимир Сторчовий та Микола Шевченко. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх, хто загинув захищаючи свою країну.

Після завершення урочистої частини на присутніх чекав незабутній виступ ансамблю пісні і танцю «Чорнобривець» із міста Миронівка. Наші глядачі мали чудову нагоду познайомитись із колективом, послухати народні пісні та подивитись чудові танці у їх виконанні, і головне – всі глядачі отримати масу позитивних емоцій.КоментаріКакие нафиг в сраке козаки в Городищi? Какие нафиг герои АТО, выже х через пару лет сами на дибу посадите, пидерасов!

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.