Чемпіонат Черкаської області з футболу 2014 (Вища ліга)

Детальніша інформація у групі "Футбол Черкащини"

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
О
1
"Зоря" (Білозір’я)
22
19
1
2
106
26
58
2
"УТК-Ятрань" (Уманський р-н)
22
16
2
4
84
37
50
3
"ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин)
22
15
5
2
56
25
50
4
"Уманьферммаш" (Умань)
22
11
6
5
56
31
39
5
"Наша Ряба" (Катеринопіль)
22
9
4
9
34
41
31
6
"Авангард" (Монастирище)
22
9
1
12
30
56
28
7
"Базис" (Кочубіївка)
22
8
4
10
42
55
28
8
СК "Пальміра" (Пальміра)
22
6
5
11
37
50
23
9
ФК "Спартак" (Золотоноша)
22
6
3
13
25
55
21
10
ФК "Канів"
22
4
5
13
18
57
17
11
"Ураган" (Кривоносівка)
22
4
4
14
26
47
16
12
"Олімп" (Кам’янка)
22
3
4
15
11
45
13

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур - 3 травня 2014 р. (субота)
1."Канів" – ФК "Зоря" - 0:4
2."ЛНЗ-Лебедин" – "УТК-Ятрань" - 3:0
3. СК "Пальміра" – ФК "Спартак" - 2:2
4. "Ураган" – "Олімп" - 2:0
5. "Базис" – ФК "Авангард" - 1:0
6. ФК "Уманьферммаш" – "Наша Ряба" - 4:0

2 тур - 10 травня 2014 р. (субота)
7. ФК "Зоря" – "Наша Ряба" - 2:1 (19.07.2014)
8. ФК "Авангард" – ФК "Уманьферммаш" - 1:4 (19.07.2014)
9. "Олімп" – "Базис" - 2:2
10. ФК "Спартак" – "Ураган" - 2:1
11. "УТК-Ятрань" – СК "Пальміра" - 7:4 (19.07.2014)
12. "Канів" – "ЛНЗ-Лебедин" - 1:3

3 тур - 17 травня 2014 р. (субота)
13. "ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Зоря" - 1:2
14. СК "Пальміра" – "Канів" - 2:3
15. "Ураган" – "УТК-Ятрань" - 1:1
16. "Базис" – ФК "Спартак" - 2:3
17. ФК "Уманьферммаш" – "Олімп" - 4:0
18. "Наша Ряба" – ФК "Авангард" - 5:4

4 тур - 24 травня 2014 р. (субота)
19. ФК "Зоря" – ФК "Авангард" - 11:0
20. "Олімп" – "Наша Ряба" - 0:2
21. ФК "Спартак" – ФК "Уманьферммаш" - 1:1
22. "УТК-Ятрань" – "Базис" - 5:2
23. "Канів" – "Ураган" - 0:0
24. "ЛНЗ-Лебедин" – СК "Пальміра" - 3:2

5 тур - 31 травня 2014 р. (субота)
25. СК "Пальміра" – ФК "Зоря" - 1:7
26. "Ураган" – "ЛНЗ-Лебедин" - 0:2 (19.07.2014)
27. "Базис" – "Канів" - 4:2
28. ФК "Уманьферммаш" – "УТК-Ятрань" - 1:5
29. "Наша Ряба" – ФК "Спартак" - 0:0
30. ФК "Авангард" – "Олімп" - 1:0

6 тур - 7 червня 2014 р. (субота)
31. ФК "Зоря" – "Олімп" - 6:1
32. ФК "Спартак" – ФК "Авангард" - 2:0
33. "УТК-Ятрань" – "Наша Ряба" - 2:1
34. "Канів" – ФК "Уманьферммаш" - 0:1
35. "ЛНЗ-Лебедин" – "Базис" - 5:2
36. СК "Пальміра" – "Ураган" - 2:1

7 тур - 14 червня 2014 р. (субота)
37. "Ураган" – ФК "Зоря" - 1:2
38. "Базис" – СК "Пальміра" - 0:0
39. ФК "Уманьферммаш" – "ЛНЗ-Лебедин" - 1:1
40. "Наша Ряба" – "Канів" - 1:1
41. ФК "Авангард" – "УТК-Ятрань" - 2:1
42. "Олімп" – ФК "Спартак" - 1:2

8 тур - 21 червня 2014 р. (субота)
43. ФК "Зоря" – ФК "Спартак" - 9:1
44. "УТК-Ятрань" – "Олімп" - 6:1
45. "Канів" – ФК "Авангард" - 2:1
46. "ЛНЗ-Лебедин" – "Наша Ряба" - 3:1
47. СК "Пальміра" – ФК "Уманьферммаш" - 0:3
48. "Ураган" – "Базис" - 0:5

9 тур - 28 червня 2014 р. (субота)
49. "Базис" – ФК "Зоря" - 0:9
50. ФК "Уманьферммаш" – "Ураган" - 7:1
51. "Наша Ряба" – СК "Пальміра" - 1:1 (тех. - 0:3)
52. ФК "Авангард" – "ЛНЗ-Лебедин" - 2:1
53. "Олімп" – "Канів" - 1:0
54. ФК "Спартак" – "УТК-Ятрань" - 0:4

10 тур - 5 липня 2014 р. (субота)
55. ФК "Зоря" – "УТК-Ятрань" - 5:1
56. "Канів" – ФК "Спартак" - 1:2
57. "ЛНЗ-Лебедин" – "Олімп" - 2:0
58. СК "Пальміра" – ФК "Авангард" - 1:2
59. "Ураган" – "Наша Ряба" - 2:3
60. "Базис" – ФК "Уманьферммаш" - 0:4

11 тур - 12 липня 2014 р. (субота)
61. ФК "Уманьферммаш" – ФК "Зоря" - 1:2
62. "Наша Ряба" – "Базис" - 1:2
63. ФК "Авангард" – "Ураган" - 3:0 (тех.)
64. "Олімп" – СК "Пальміра" - 2:2
65. ФК "Спартак" – "ЛНЗ-Лебедин" - 1:3
66. "УТК-Ятрань" – "Канів" - 3:0 (тех.)

ДРУГЕ КОЛО

12 тур - 23 серпня 2014 р. (субота)
67. ФК "Зоря" - "Канів" - 8:0
68. "УТК-Ятрань" - "ЛНЗ-Лебедин" - 2:2
69. ФК "Спартак" - СК "Пальміра" - 0:3
70. "Олімп" - "Ураган" - 0:1
71. ФК "Авангард" - "Базис" - 0:2
72. "Наша Ряба" - ФК "Уманьферммаш" - 1:0

13 тур - 30 серпня 2014 р. (субота)
73. "Наша Ряба" - ФК "Зоря" - 1:5
74. ФК "Уманьферммаш" - ФК "Авангард" - 3:0
75. "Базис" - "Олімп" - 2:0
76. "Ураган" - ФК "Спартак" - 4:0
77. СК "Пальміра" -"УТК-Ятрань" - 0:3
78. "ЛНЗ-Лебедин" - "Канів" - 5:0

14 тур - 6 вересня 2014 р. (субота)
79. ФК "Зоря" - "ЛНЗ-Лебедин" - 3:4
80. "Канів" - СК "Пальміра" - 0:1
81. "УТК-Ятрань" - "Ураган" - 3:2
82. ФК "Спартак" - "Базис" - 2:0
83. "Олімп" - ФК "Уманьферммаш" - 1:1
84. ФК "Авангард" - "Наша Ряба" - 1:0

15 тур - 13 вересня 2014 р. (субота)
85. ФК "Авангард" - ФК "Зоря" - 1:1
86. "Наша Ряба" - "Олімп" - 2:0
87. ФК "Уманьферммаш" - ФК "Спартак" - 3:2
88. "Базис" - "УТК-Ятрань" - 2:3
89. "Ураган" - "Канів" - 2:3 (25.10.2014)
90. СК "Пальміра" - "ЛНЗ-Лебедин" - 1:2

16 тур - 20 вересня 2014 р. (субота)
91. ФК "Зоря" - СК "Пальміра" - 6:3 (25.10.2014)
92. "ЛНЗ-Лебедин" - "Ураган" - 1:1
93. "Канів" - "Базис" - 1:1
94. "УТК-Ятрань" - ФК "Уманьферммаш" - 6:4
95. ФК "Спартак" - "Наша Ряба" - 2:4
96. "Олімп" - ФК "Авангард" - 0:2

17 тур - 27 вересня 2014 р. (субота)
97. "Олімп" - ФК "Зоря" - 0:2
98. ФК "Авангард" - ФК "Спартак" - 2:1
99. "Наша Ряба" - "УТК-Ятрань" - 4:2
100. ФК "Уманьферммаш" - "Канів" - 5:0
101. "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин" - 4:5
102. "Ураган" - СК "Пальміра" - 1:1

18 тур - 4 жовтня 2014 р. (субота)
103. ФК "Зоря" - "Ураган" - 5:1
104. СК "Пальміра" - "Базис" - 4:1
105. "ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Уманьферммаш" - 1:1
106. "Канів" - "Наша Ряба" - 1:1
107. "УТК-Ятрань" - ФК "Авангард" - 10:2
108. ФК "Спартак" - "Олімп" - 0:1

19 тур - 11 жовтня 2014 р. (субота)
109. ФК "Спартак" - ФК "Зоря" - 0:4
110. "Олімп" - "УТК-Ятрань" - 0:4
111. ФК "Авангард" - "Канів" - 4:0
112. "Наша Ряба" - "ЛНЗ-Лебедин" - 0:0
113. ФК "Уманьферммаш" - СК "Пальміра" - 1:1
114. "Базис" - "Ураган" - 3:1

20 тур - 18 жовтня 2014 р. (субота)
115. ФК "Зоря" - "Базис" - 6:1
116. "Ураган" - ФК "Уманьферммаш" - 1:3
117. СК "Пальміра" - "Наша Ряба" - 2:4
118. "ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Авангард" - 6:1
119. "Канів" - "Олімп" - 0:0
120. "УТК-Ятрань" - ФК "Спартак" - 6:0

21 тур - 1 листопада 2014 р. (субота)
121. "УТК-Ятрань" - ФК "Зоря" - 4:1
122. ФК "Спартак" - "Канів" - 2:3
123. "Олімп" - "ЛНЗ-Лебедин" - 0:2
124. ФК "Авангард" - СК "Пальміра" - 1:2
125. "Наша Ряба" - "Ураган" - 1:0
126. ФК "Уманьферммаш" - "Базис" - 1:1

22 тур - 8 листопада 2014 р. (субота)
127. ФК "Зоря" - ФК "Уманьферммаш" - 6:3
128. "Базис" - "Наша Ряба" - 5:1
129. "Ураган" - ФК "Авангард" - 3:0
130. СК "Пальміра" - "Олімп" - 0:1
131. "ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Спартак" - 1:0
132. "Канів" - "УТК-Ятрань" - 0:6



Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.