Першість Городищенського району з футболу 2015 року

Детальніша інформація у групі "Футбол Городищини"

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
О
1
«Шевченків край» Городище
14
11
2
1
46
14
35
2
«Темп» Вербівка
14
10
2
2
20
13
32
3
«Колос-2» Петропавлівка
14
9
3
2
35
20
30
4
«Колос» Вільшана
14
7
2
5
35
21
23
5
«Граніт» Хлистунівка
14
6
0
8
31
32
18
6
«Імпульс» В’язівок
14
3
3
8
11
42
12
7
«Садівник» Мліїв
14
2
0
12
10
14
6
8
«Славія» Старосілля
14
1
2
11
12
44
5

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур - 2 травня 2015 р.
1. «Шевченків край» Городище – «Садівник» Мліїв - 4:0 (Залозний)
2. «Імпульс» В’язівок – «Колос-2» Петропавлівка - 2:2 (Хамаза)
3. «Колос» Вільшана – «Граніт» Хлистунівка - 1:2 (Заєць)
4. «Темп» Вербівка – «Славія» Старосілля - 2:1 (Шендрик)

2 тур - 9 травня 2015 р.
5. «Шевченків край» Городище - «Темп» Вербівка - 1:2 (Заєць)
6. «Граніт» Хлистунівка - «Славія» Старосілля - 3:1 (Писанка)
7. «Колос-2» Петропавлівка - «Колос» Вільшана - 5:3 (08.05.2015) (Шланчак М.О.)
8. «Садівник» Мліїв - «Імпульс» В’язівок - 1:2 (Хамаза) (матч відбувся на стадіоні Щебзаводу)

3 тур - 16 травня 2015 р.
9. «Імпульс» В’язівок - «Шевченків край» Городище - 1:4 (Яремчук)
10. «Колос» Вільшана - «Садівник» Мліїв - 3:1 (Кам'янський)
11. «Славія» Старосілля - «Колос-2» Петропавлівка - 2:3 (Хамаза)
12. «Темп» Вербівка - «Граніт» Хлистунівка - 3:1 (Шендрик)

4 тур - 30 травня 2015 р.
13. «Шевченків край» Городище - «Граніт» Хлистунівка - 4:2 (Писанка)
14. «Колос-2» Петропавлівка - «Темп» Вербівка - 0:0 (29.05.2015) (Шевченко С.)
15. «Садівник» Мліїв - «Славія» Старосілля - 1:0 (Круподеря)
16. «Імпульс» В’язівок - «Колос» Вільшана - 1:8 (Хамаза) (матч відбувся 31.05.2015 у Вільшані)

5 тур - 6 червня 2015 р.
17. «Колос» Вільшана - «Шевченків край» Городище - 2:2 (26.06.2015) (Залозний)
18. «Славія» Старосілля - «Імпульс» В’язівок - 2:2 (Круподеря)
19. «Темп» Вербівка - «Садівник» Мліїв - 2:1 (Шланчак В.)
20. «Граніт» Хлистунівка - «Колос-2» Петропавлівка - 2:4 (29.06.2015) (Шланчак В.)

6 тур - 13 червня 2015 р.
21. «Шевченків край» Городище - «Колос-2» Петропавлівка - 4:1 (05.06.2015) (Залозний)
22. «Садівник» Мліїв - «Граніт» Хлистунівка - 6:3 (Діхтяр)
23. «Імпульс» В’язівок - «Темп» Вербівка - 0:2 (Хамаза)
24. «Колос» Вільшана - «Славія» Старосілля - 6:1 (Круподеря)

7 тур - 20 червня 2015 р.
25. «Славія» Старосілля - «Шевченків край» Городище - 1:2 (Заєць)
26. «Темп» Вербівка - «Колос» Вільшана - 2:2 (Хамаза)
27. «Граніт» Хлистунівка - «Імпульс» В’язівок - 7:1 (Писанка)
28. «Колос-2» Петропавлівка - «Садівник» Мліїв - 1:2 (+:- - тех.) (Кам'янський)

ДРУГЕ КОЛО

8 тур - 18 липня 2015 р.
29. «Садівник» Мліїв - «Шевченків край» Городище - -:+
30. «Колос-2» Петропавлівка - «Імпульс» В’язівок - 8:0 (Шевченко С.) (16.07.2015)
31. «Граніт» Хлистунівка - «Колос» Вільшана - 3:0 (Діхтяр)
32. «Славія» Старосілля - «Темп» Вербівка - 0:4 (Круподеря)

25 липня 2015 р. - ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ВОЛОДИМИРА КАРПЕНКА

9 тур - 1 серпня 2015 р.
33. «Темп» Вербівка - «Шевченків край» Городище - 0:5 (Кам'янський)
34. «Славія» Старосілля - «Граніт» Хлистунівка - 2:3 (Залозний) (29.07.2015)
35. «Колос» Вільшана - «Колос-2» Петропавлівка 3:2 (Шендрик) (29.08.2015)
36. «Імпульс» В’язівок - «Садівник» Мліїв - +:-

10 тур - 8 серпня 2015 р.
37. «Шевченків край» Городище - «Імпульс» В’язівок - 3:0 (Хамаза)
38. «Садівник» Мліїв - «Колос» Вільшана - -:+
39. «Колос-2» Петропавлівка - «Славія» Старосілля - 4:0 (Заєць)
40. «Граніт» Хлистунівка - «Темп» Вербівка - 1:2 (Залозний)

11 тур - 15 серпня 2015 р.
41. «Граніт» Хлистунівка - «Шевченків край» Городище - 2:4 (Кам'янський)
42. «Темп» Вербівка - «Колос-2» Петропавлівка - 0:1 (Вербівський С., Шпола)
43. «Славія» Старосілля - «Садівник» Мліїв - +:-
44. «Колос» Вільшана - «Імпульс» В’язівок - 3:0 (14.08.2015) (Кам'янський)

12 тур - 22 серпня 2015 р.
45. «Шевченків край» Городище - «Колос» Вільшана - 2:0 (21.08.2015) (Кам'янський)
46. «Імпульс» В’язівок - «Славія» Старосілля - 1:1 (Хамаза)
47. «Садівник» Мліїв - «Темп» Вербівка - -:+
48. «Колос-2» Петропавлівка - «Граніт» Хлистунівка - 3:2 (Яремчук)

13 тур - 5 вересня 2015 р.
49. «Колос-2» Петропавлівка - «Шевченків край» Городище - 2:2 (Хамаза)
50. «Граніт» Хлистунівка - «Садівник» Мліїв - +:-
51. «Темп» Вербівка - «Імпульс» В’язівок - 1:0 (Шендрик)
52. «Славія» Старосілля - «Колос» Вільшана - 0:4 (Круподеря)

14 тур - 12 вересня 2015 р.
53. «Шевченків край» Городище - «Славія» Старосілля - 9:1 (Шевченко С.)
54. «Колос» Вільшана - «Темп» Вербівка - 2:2 (тех. - -:+) (Шендрик С.)
55. «Імпульс» В’язівок - «Граніт» Хлистунівка - 1:0 (Кам'янський)
56. «Садівник» Мліїв - «Колос-2» Петропавлівка - -:+



Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.