Чемпіонат Черкаської області з футболу 2011 (вища ліга)

Підсумкова турнірна таблиця станом на 29.10.2011

Команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
О
1 ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" Шпола
22
16
6
0
56
15
54
2 ФК "Зоря" Білозір'я
22
17
2
3
58
16
53
3 ФК "Уманьферммаш" Умань
22
10
8
4
39
22
38
4 МФК "Христинівка" Христинівка
22
12
1
9
43
29
37
5 ФК "Колос" Чорнобай
22
11
2
9
39
30
35
6 "Колос - БЗК" Золотоніський р-н
22
10
4
8
29
29
34
7 "Наша Ряба" Катеринопіль
22
9
3
10
47
38
30
8 "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" Шпола
22
8
6
8
27
27
30
9 ФК "Городище" Городище
22
4
6
12
29
46
18
10 ФК "Авангард" Монастирище
22
5
2
15
27
67
17
11 ФК "Ретро" Ватутіне
22
2
7
13
21
58
13
12 ФК "Спартак" Золотоноша
22
3
3
16
23
61
12

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур - 7 травня (субота)

1. МФК "Христинівка" – ФК "Авангард" - 1:0
2. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Зоря" - 3:1
3. "Колос - БЗК Драбівці" – ФК "Уманьферммаш" - 2:2
4. ФК "Колос" – ФК "Спартак" Золотоноша - 1:0
5. "Наша Ряба" – "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 1:2
6. ФК "Ретро" – ФК "Городище" - 1:1

2 тур - 14 травня (субота)

7. ФК "Авангард" – ФК "Городище" 1:3
8. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" – ФК "Ретро" 3:1
9. ФК "Спартак" Золотоноша – "Наша Ряба" 1:2
10. ФК "Уманьферммаш" – ФК "Колос" 0:0
11. ФК "Зоря" – "Колос - БЗК Драбівці" 2:0
12. МФК "Христинівка" – ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" 1:2

3 тур - 21 травня (субота)

13. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Авангард" - 8:0
14. "Колос - БЗК Драбівці" – МФК "Христинівка" - 1:0
15. ФК "Колос" – ФК "Зоря" - 0:1 (15.06.2011)
16. "Наша Ряба" – ФК "Уманьферммаш" - 3:1
17. ФК "Ретро" – ФК "Спартак" Золотоноша - 0:3
Рішення КДК ФФЧО від 2.06.11 р. № 9, ФК «Ретро» зараховано
технічну поразку (0:3), а ФК «Спартак» технічну перемогу (3:0)
18. ФК "Городище" – "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 1:2

4 тур - 28 травня (субота)

19. ФК "Авангард" – "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 3:1
20. ФК "Спартак" Золотоноша – ФК "Городище" - 0:1
21. ФК "Уманьферммаш" – ФК "Ретро" - 4:0 (26.05.2011)
22. ФК "Зоря" – "Наша Ряба" - 2:0
23. МФК "Христинівка" – ФК "Колос" - 2:3
24. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – "Колос - БЗК Драбівці" - 5:1

5 тур - 4 червня (субота)

25. "Колос - БЗК Драбівці" – ФК "Авангард" - 4:1
26. ФК "Колос" – ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:1
27. "Наша Ряба" – МФК "Христинівка" - 2:3
28. ФК "Ретро" – ФК "Зоря" - 0:4
29. ФК "Городище" – ФК "Уманьферммаш" - 2:5
30. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" – ФК "Спартак" Золотоноша - 5:0

6 тур - 11 червня (субота)

31. ФК "Авангард" – ФК "Спартак" Золотоноша - 0:3
32. ФК "Уманьферммаш" – "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 2:0
33. ФК "Зоря" – ФК "Городище" - 2:0
34. МФК "Христинівка"– ФК "Ретро" - 4:1
35. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – "Наша Ряба" - 1:0
36. "Колос - БЗК Драбівці" – ФК "Колос" - 1:2
Рішенням КДК ФФЧО від 28.07.11р.
з ФК "Колос" Чорнобай знято 3 очки

7 тур - 18 червня (субота)

37. ФК "Колос" – ФК "Авангард" - 5:0
38. "Наша Ряба" – "Колос - БЗК Драбівці" - 0:0
39. ФК "Ретро" – ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:3
40. ФК "Городище" – МФК "Христинівка" - 0:4
41. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" – ФК "Зоря" - 2:1
42. ФК "Спартак" Золотоноша – ФК "Уманьферммаш" - 2:3

8 тур - 25 червня (субота)

43. ФК "Авангард" – ФК "Уманьферммаш" - 1:2
44. ФК "Зоря" – ФК "Спартак" Золотоноша - 5:0
45. МФК "Христинівка" – "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 1:2
46. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Городище" - 4:3
47. "Колос - БЗК Драбівці" – ФК "Ретро" - 3:2
48. ФК "Колос" – "Наша Ряба" - 2:4

9 тур - 2 липня (субота)

49. "Наша Ряба" – ФК "Авангард" - 5:0
50. ФК "Ретро" – ФК "Колос" - 1:4
51. ФК "Городище" – "Колос - БЗК Драбівці" - 0:2
52. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" – ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 1:1
53. ФК "Спартак" Золотоноша – МФК "Христинівка" - 1:2
54. ФК "Уманьферммаш" – ФК "Зоря" - 0:2

10 тур - 9 липня (субота)

55. ФК "Авангард" – ФК "Зоря" - 0:3
56. МФК "Христинівка" – ФК "Уманьферммаш" - 0:1
57. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Спартак" - 11:1
58. "Колос - БЗК Драбівці" – "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 0:2
59. ФК "Колос" – ФК "Городище" - 2:0
60. "Наша Ряба" – ФК "Ретро" - 8:1

11 тур - 16 липня (субота)

61. ФК "Ретро" – ФК "Авангард" - 3:0
62. ФК "Городище" – "Наша Ряба" - 3:2
63. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" – ФК "Колос" - 0:2
64. ФК "Спартак" Золотоноша – "Колос - БЗК Драбівці" - 0:2
65. ФК "Уманьферммаш"–ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:0
66. ФК "Зоря" – МФК "Христинівка" - 4:0

ДРУГЕ КОЛО

12 тур - 20 серпня (субота)

67. ФК "Авангард" - МФК "Христинівка" - 0:2
68. ФК "Зоря" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:1
69. ФК "Уманьферммаш" - "Колос - БЗК" - 1:0
70. ФК "Спартак" - ФК "Колос" - 1:1
71. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - "Наша Ряба" - 0:2
72. ФК "Городище" - ФК "Ретро" - 0:0

13 тур - 27 серпня (субота)

73. ФК "Городище" - ФК "Авангард" - 3:3
74. ФК "Ретро" - "Метровагонмаш" - 2:2
75. "Наша Ряба" - ФК "Спартак" - 3:2
76. ФК "Колос" - ФК "Уманьферммаш" - 2:0
77. "Колос - БЗК" - ФК "Зоря" - 1:4
78. ФК "Шпола-ЛНЗ- Лебедин"- МФК"Христинівка" - 2:1

14 тур - 3 вересня (субота)

79. ФК "Авангард" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:1
80. МФК "Христинівка" - "Колос - БЗК" - 3:0 (технічна поразка)
81. ФК "Зоря" - ФК "Колос" - 2:0
82. ФК "Уманьферммаш " - "Наша Ряба" - 1:1
83. ФК "Спартак" - ФК "Ретро" - 1:1
84. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - ФК "Городище" - 1:1

15 тур - 10 вересня (субота)

85. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - ФК "Авангард" - 0:1
86. ФК "Городище" - ФК "Спартак" - 2:2
87. ФК "Ретро" - ФК "Уманьферммаш" - 0:3
88. "Наша Ряба" - ФК "Зоря" - 0:1
89. ФК "Колос" - МФК "Христинівка" - 2:1
90. "Колос - БЗК" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 1:1

16 тур - 17 вересня (субота)

91. ФК "Авангард" - "Колос - БЗК" - 1:1
92. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Колос" - 4:2
93. МФК "Христинівка" - "Наша Ряба" - 4:1
94. ФК "Зоря" - ФК "Ретро" - 6:0
95. ФК "Уманьферммаш" - ФК "Городище" - 1:1
96. ФК "Спартак" - "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 1:0

17 тур - 24 вересня (субота)

97. ФК "Спартак" – ФК "Авангард" - 2:6
98. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - ФК "Уманьферммаш" - 1:1
99. ФК "Городище" - ФК "Зоря" - 0:3
100. ФК "Ретро" - МФК "Христинівка" - 1:1
101. "Наша Ряба" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:2
102. ФК "Колос" – "Колос – БЗК" - 0:2

18 тур - 1 жовтня (субота)

103. ФК "Авангард" - ФК "Колос" - 0:7
104. "Колос - БЗК" - "Наша Ряба" - 2:0
105. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Ретро" - 0:0
106. МФК "Христинівка" - ФК "Городище" - 4:2
107. ФК "Зоря" - "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 2:2
108. ФК "Уманьферммаш" - ФК "Спартак" - 5:0

19 тур - 8 жовтня (субота)

109. ФК "Уманьферммаш" - ФК "Авангард" - 3:0
110. ФК "Спартак" - ФК "Зоря" - 2:4
111 "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - МФК "Христинівка" - 0:2
112. ФК "Городище" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 1:2
113. ФК "Ретро" - "Колос - БЗК" - 4:1
114. ФК "Наша Ряба" - ФК "Колос" - 4:0

20 тур - 15 жовтня (субота)

115. ФК "Авангард" - "Наша Ряба" - 7:5
116. ФК "Колос" - ФК "Ретро" - 4:1
117. "Колос - БЗК" - ФК "Городище" - 2:0
118. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин"- "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 0:0
119. МФК "Христинівка"- ФК "Спартак" - 3:0
120. ФК "Зоря"- ФК "Уманьферммаш" - 2:2

21 тур - 22 жовтня (субота)

121. ФК "Зоря" - ФК "Авангард" - 4:1 (23.10.2011)
122. ФК "Уманьферммаш" - МФК "Христинівка" - 1:2
123. ФК "Спартак" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 1:3
124. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - "Колос - БЗК" - 1:0
125. ФК "Городище" - ФК "Колос" - 3:0
126. ФК "Ретро" - "Наша Ряба" - 1:1

22 тур - 29 жовтня (субота)

127. ФК "Авангард" - ФК "Ретро" - 2:1
128. "Наша Ряба" - ФК "Городище" - 3:2
129. ФК "Колос" - "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 2:0
130. "Колос - БЗК" - ФК "Спартак" - 1:0
131. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин"- ФК "Уманьферммаш" - 1:1
132. МФК "Христинівка" - ФК "Зоря" - 2:3

ПОЧАТОК МАТЧІВ:
1-11 тури - 16-00;
12-14 тури – 17-00;
15-19 тури – 16-00;
20-22 тури - 15-00

Олег Білоус/Вадим Юрик



Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.