Чемпіонат Черкаської області з футболу 2012 (вища ліга)

Підсумкова турнірна таблиця

М
Команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
О
1
ФК "Зоря" Білозір'я
18
14
1
3
50
10
43
2
ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" Шпола
18
13
3
2
37
8
42
3
ФК "Уманьферммаш" Умань
18
11
3
4
55
16
36
4
МФК "Христинівка" Христинівка
18
11
1
6
34
22
34
5
"Наша-Ряба" Катеринопіль
18
8
3
7
33
24
27
6
ФК "Ретро" Ватутіне
18
7
5
6
29
26
26
7
ФК "Спартак-БЗК" Золотоноша
18
6
3
9
28
33
21
8
"Ураган" Золотоніський район
18
5
2
11
29
45
17
9
ФК "Городище" Городище
18
4
1
13
18
62
13
10
ФК "Авангард" Монастирище
18
0
0
18
7
74
0

ДРУГЕ КОЛО

10 тур - 25 серпня (субота)

46. МФК "Христинівка" - "Наша Ряба" - 1:0
47. ФК "Уманьферммаш" - ФК "Спартак-БЗК" - 5:0
48. ФК "Зоря" - ФК "Городище" - 10:0
49. "Ураган" - ФК "Ретро" - 1:1
50. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Авангард" - 5:0

11 тур - 1 вересня (субота)

51. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - МФК "Христинівка" - 3:0
52. ФК "Авангард" - "Ураган" - 2:5
53. ФК "Ретро" - ФК "Зоря" - 0:2
54. ФК "Городище" - ФК "Уманьферммаш" - 0:4
55. ФК "Спартак-БЗК" - "Наша Ряба" - 2:3 (02.09.2012)

12 тур - 8 вересня (субота)

56. МФК "Христинівка" - ФК "Спартак-БЗК" - 5:0
57. "Наша Ряба" - ФК "Городище" - 3:0
58. Уманьферммаш" - ФК "Ретро" - 4:1
59. ФК "Зоря" - ФК "Авангард - 3:0
60. "Ураган " - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 1:1

13 тур - 15 вересня (субота)

61. "Ураган" - МФК "Христинівка" - 0:2
62. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Зоря" - 0:2
63. ФК "Авангард" - ФК "Уманьферммаш" - 0:5
64. ФК "Ретро" - "Наша Ряба" - 0:0
65. ФК "Городище" - ФК "Спартак-БЗК" - 1:3

14 тур - 22 вересня (субота)

66. МФК "Христинівка" - ФК "Городище" - 3:0
67. ФК "Спартак-БЗК" - ФК "Ретро" - 0:0
68. "Наша Ряба" - ФК "Авангард" - 6:2
69. ФК "Уманьферммаш" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 3:0
70. ФК «Зоря» - «Ураган» - 4:1

15 тур - 29 вересня (субота)

71. ФК "Зоря" - МФК "Христинівка" - 6:0
72. "Ураган" - ФК "Уманьферммаш" - 1:4
73. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - "Наша Ряба" - 1:0
74. ФК "Авангард" - ФК "Спартак-БЗК" - 1:3
75. ФК "Ретро" - ФК "Городище" - 2:0

16 тур - 6 жовтня (субота)

76. МФК " Христинівка" - ФК "Ретро" - 3:2
77. ФК "Городище" - ФК "Авангард" - 3:0 (тенічна поразка)
78. ФК "Спартак-БЗК" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:1
79. "Наша Ряба " - "Ураган" - 3:1
80. ФК "Уманьферммаш" - ФК "Зоря" - 0:1

17 тур - 13 жовтня (субота)

81. ФК "Уманьферммаш" - МФК "Христинівка" - 1:0
82. ФК "Зоря" - "Наша Ряба" - 1:0
83. "Ураган" - ФК "Спартак-БЗК" - 4:1
84. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Городище" - 6:0
85. ФК "Авангард" - ФК "Ретро" - 0:3 (тенічна поразка)

18 тур - 20 жовтня (субота)

86. МФК "Христинівка" - ФК "Авангард" - 3:0 (тенічна поразка)
87. ФК "Ретро" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:0
88. ФК "Городище" - "Ураган" - 4:2
89. ФК "Спартак-БЗК" - ФК "Зоря" - 0:3
90. "Наша Ряба" - ФК "Уманьферммаш" - 1:3

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур - 5 травня (субота)

1. "Наша Ряба" - МФК "Христинівка" - 0:0
2. ФК "Спартак-БЗК" – ФК "Уманьферммаш" - 0:0
3. ФК "Городище" - ФК "Зоря" - 0:2
4. ФК "Ретро" – "Ураган" - 4:2
5. "Авангард" - "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:3

2 тур - 12 травня (субота)

6. МФК "Христинівка" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:2
7. "Ураган" - ФК "Авангард" - 2:0
8. ФК "Зоря" – ФК "Ретро" - 4:0
9. ФК "Уманьферммаш" – ФК "Городище" - 8:1
10. "Наша Ряба" – ФК "Спартак-БЗК" - 2:1

3 тур - 19 травня (субота)

11. ФК "Спартак-БЗК" - МФК "Христинівка" - 3:1
12. ФК "Городище" - "Наша Ряба" - 3:2
13. ФК "Ретро" – ФК "Уманьферммаш" - 1:2
14 ФК "Авангард - ФК "Зоря" - 0:3 (08.07.2012)
15. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – "Ураган" - 3:0 (07.07.2012)

4 тур - 26 травня (субота)

16. МФК "Христинівка" - "Ураган" - 5:1
17. ФК "Зоря" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 1:2
18. ФК "Уманьферммаш" – ФК "Авангард" - 9:0
19. "Наша Ряба" - ФК "Ретро" - 0:2
20. ФК "Спартак-БЗК" – ФК "Городище" - 5:0

5 тур - 2 червня (субота)

21. ФК "Городище" - МФК "Христинівка" - 0:4
22. ФК "Ретро" – ФК "Спартак-БЗК" - 3:1
23. ФК "Авангард" - "Наша Ряба" - 0:5
24. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Уманьферммаш" - 1:0
25. "Ураган" - ФК "Зоря" - 0:2

6 тур - 9 червня (субота)

26. МФК "Христинівка" – ФК "Зоря" - 2:1
27. ФК "Уманьферммаш" - "Ураган" - 2:3
28. "Наша Ряба" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 0:2
29. ФК "Спартак-БЗК" - ФК "Авангард" - 5:0
30. ФК "Городище" - ФК "Ретро" - 1:1

7 тур - 16 червня (субота)

31. ФК "Ретро" - МФК " Христинівка" - 2:1
32. ФК "Авангард" - ФК "Городище" - 1:2
33. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Спартак-БЗК" - 0:0
34. "Ураган" – " Наша Ряба" - 1:2
35. ФК "Зоря" - ФК "Уманьферммаш" - 1:1

8 тур - 23 червня (субота)

36. МФК "Христинівка" – ФК "Уманьферммаш" - 2:1
37. "Наша Ряба" – ФК "Зоря" - 3:1
38. ФК "Спартак-БЗК" – "Ураган" - 3:1
39. ФК "Городище" – ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - 1:3
40. ФК "Ретро" – ФК "Авангард" - 7:1

9 тур - 30 червня (субота)

41. ФК "Авангард" – МФК "Христинівка" - 0:2 (01.07.2012)
42. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Ретро" - 4:0
43. "Ураган" – ФК "Городище" - 3:2
44. ФК "Зоря" – ФК "Спартак-БЗК" - 3:1
45. ФК "Уманьферммаш" – "Наша Ряба" - 3:3

Початок матчів:
10, 11, 12 тури – 17-00 год.
13, 14, 15 тури – 16-00 год.
16, 17, 18 тури – 15-00 год.

Олег Білоус/Вадим Юрик
2012-04-05



Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.