Першість Городищенського району з футболу 2007 року

Підсумкова турнірна таблиця

Команда М В Н П М’ЯЧІ О
1 САДІВНИК Мліїв 16 16 0 0 89:20 48
2 ЦУКРОВИК Городище 16 12 1 3 50:20 37
3 КОЛОС Вільшана 16 10 2 4 49:27 32
4 ГРАНІТ Хлистунівка 16 9 1 6 44:31 28
5 ДИНАМО Городище 16 6 2 8 37:54 20
6 УРОЖАЙ Валява 16 5 2 9 45:57 17
7 ІНТЕР Калинівка 16 4 2 10 40:82 14
8 ІМПУЛЬС В’язівок 16 3 2 11 44:65 11
9 ЗЛАГОДА Вербівка 16 1 0 15 11:53 3

ПЕРШЕ КОЛО

1
тур (28 квітня 2007 р.,
Субота)

1. КОЛОС Вільшана
– САДІВНИК Мліїв – 0:2

2. ДИНАМО Городище
– ІМПУЛЬС В’язівок – 2:2

3. ГРАНІТ Хлистунівка
– ІНТЕР Калинівка – 3:0

4. УРОЖАЙ Валява
– ЗЛАГОДА Вербівка – 3:0

2
тур (5 травня 2007 р.,
Субота)

5. ІНТЕР Калинівка
– УРОЖАЙ Валява – 3:3

6. ІМПУЛЬС В’язівок
– ГРАНІТ Хлистунівка – 3:6

7. САДІВНИК Мліїв
– ДИНАМО Городище – 4:0

8. ЦУКРОВИК Городище
– КОЛОС Вільшана – –:+

3
тур (12 травня 2007 р.,
Субота)

9. ДИНАМО Городище
– ЦУКРОВИК Городище – 2:3

10. ГРАНІТ Хлистунівка
– САДІВНИК Мліїв – 1:5

11. УРОЖАЙ Валява
– ІМПУЛЬС В’язівок – 6:5

12. ЗЛАГОДА Вербівка
– ІНТЕР Калинівка – 1:4

4
тур (19 травня 2007 р.,
Субота)

13. ІМПУЛЬС В’язівок
– ЗЛАГОДА Вербівка – 5:3

14. САДІВНИК Мліїв
– УРОЖАЙ Валява – 6:1

15. ЦУКРОВИК Городище
– ГРАНІТ Хлистунівка – 1:1

16. КОЛОС Вільшана
– ДИНАМО Городище – 3:0

5
тур (26 травня 2007 р.,
Субота)

17. ГРАНІТ Хлистунівка
– КОЛОС Вільшана – 2:0

18. УРОЖАЙ Валява
– ЦУКРОВИК Городище – 6:7

19. ЗЛАГОДА Вербівка
– САДІВНИК Мліїв – 0:8

20. ІНТЕР Калинівка
– ІМПУЛЬС В’язівок – 3:1

6
тур (2 червня 2007 р.,
Субота)

21. САДІВНИК Мліїв
– ІНТЕР Калинівка – 12:0

22. ЦУКРОВИК Городище
– ЗЛАГОДА Вербівка – +:–

23. КОЛОС Вільшана
– УРОЖАЙ Валява – 1:1

24. ДИНАМО Городище
– ГРАНІТ Хлистунівка – 2:1

7
тур (9 червня 2007 р.,
Субота)

25. УРОЖАЙ Валява
– ДИНАМО Городище – 2:3

26. ЗЛАГОДА Вербівка
– КОЛОС Вільшана – –:+

27. ІНТЕР Калинівка
– ЦУКРОВИК Городище – 1:8

28. ІМПУЛЬС В’язівок
– САДІВНИК Мліїв – 1:9

8
тур (16 червня 2007 р.,
Субота)

29. ЦУКРОВИК Городище
– ІМПУЛЬС В’язівок – +:–

30. КОЛОС Вільшана
– ІНТЕР Калинівка – 7:2

31. ДИНАМО Городище
– ЗЛАГОДА Вербівка – 6:3

32. ГРАНІТ Хлистунівка
– УРОЖАЙ Валява – 1:4

9
тур (23 червня 2007 р.,
Субота)

33. ЗЛАГОДА Вербівка
– ГРАНІТ Хлистунівка – –:+

34. ІНТЕР Калинівка
– ДИНАМО Городище – 3:3

35. ІМПУЛЬС В’язівок
– КОЛОС Вільшана – 4:6

36. САДІВНИК Мліїв
– ЦУКРОВИК Городище – 3:1

ДРУГЕ КОЛО

10
тур (21 липня 2007 р.,
Субота)

37. САДІВНИК Мліїв
– КОЛОС Вільшана – 4:3

38. ІМПУЛЬС В’язівок
– ДИНАМО Городище – 1:3

39. ІНТЕР Калинівка
– ГРАНІТ Хлистунівка – 1:6

40. ЗЛАГОДА Вербівка
– УРОЖАЙ Валява – 0:4

11
тур (28 липня 2007 р.,
Субота)

41. УРОЖАЙ Валява
– ІНТЕР Калинівка – 4:2

42. ГРАНІТ Хлистунівка
– ІМПУЛЬС В’язівок – 8:1

43. ДИНАМО Городище
– САДІВНИК Мліїв – 3:8

44. КОЛОС Вільшана
– ЦУКРОВИК Городище – 3:4

12
тур (4 серпня 2007 р., Субота)

45. ЦУКРОВИК Городище
– ДИНАМО Городище – 4:1

46. САДІВНИК Мліїв
– ГРАНІТ Хлистунівка – 3:2

47. ІМПУЛЬС В’язівок
– УРОЖАЙ Валява – 4:2

48. ІНТЕР Калинівка
– ЗЛАГОДА Вербівка – 7:3

13
тур (11 серпня 2007 р.,
Субота)

49. ЗЛАГОДА Вербівка
– ІМПУЛЬС В’язівок – +:–

50. УРОЖАЙ Валява
– САДІВНИК Мліїв – 1:7

51. ГРАНІТ Хлистунівка
– ЦУКРОВИК Городище – 0:3

52. ДИНАМО Городище
– КОЛОС Вільшана – 1:3

14
тур (25 серпня 2007 р.,
Субота)

53. КОЛОС Вільшана
– ГРАНІТ Хлистунівка – 3:0

54. ЦУКРОВИК Городище
– УРОЖАЙ Валява – 5:0

55. САДІВНИК Мліїв
– ЗЛАГОДА Вербівка – 7:1

56. ІМПУЛЬС В’язівок
– ІНТЕР Калинівка – 9:2

15
тур (1 вересня 2007
р., Субота)

57. ІНТЕР Калинівка
– САДІВНИК Мліїв – 2:5

58. ЗЛАГОДА Вербівка
– ЦУКРОВИК Городище – –:+

59. УРОЖАЙ Валява
– КОЛОС Вільшана – 3:4

60. ГРАНІТ Хлистунівка
– ДИНАМО Городище – 8:1

16
тур (8 вересня 2007 р.,
Субота)

61. ДИНАМО Городище
– УРОЖАЙ Валява – 4:1

62. КОЛОС Вільшана
– ЗЛАГОДА Вербівка – 9:0

63. ЦУКРОВИК Городище
– ІНТЕР Калинівка – 6:0

64. САДІВНИК Мліїв
– ІМПУЛЬС В’язівок – 5:4

17
тур (15 вересня 2007
р., Субота)

65. ІМПУЛЬС В’язівок
– ЦУКРОВИК Городище – 2:8

66. ІНТЕР Калинівка
– КОЛОС Вільшана – 2:5

67. ЗЛАГОДА Вербівка
– ДИНАМО Городище – –:+

68. УРОЖАЙ Валява
– ГРАНІТ Хлистунівка – 4:5

18
тур (29 вересня 2007
р., Субота)

69. ГРАНІТ Хлистунівка
– ЗЛАГОДА Вербівка – +:–

70. ДИНАМО Городище
– ІНТЕР Калинівка – 6:8

71. КОЛОС Вільшана
– ІМПУЛЬС В’язівок – 2:2

72. ЦУКРОВИК Городище
– САДІВНИК Мліїв – 0:1

Бомбардири:

Стародуб Володимир
(САДІВНИК Мліїв) – 23

Царіннік Максим
(САДІВНИК Мліїв) – 21

Часников Володимир
(САДІВНИК Мліїв) – 15

Блажко Сергій
(ДИНАМО Городище) – 14

Насідка Іван (КОЛОС
Вільшана) – 13

Силка Олег (ІНТЕР
Калинівка) – 13

Номінації:

Кращий воротар
– Панюк Олександр (ЦУКРОВИК Городище)

Кращий захисник
– Боюк Сергій (ЦУКРОВИК Городище)

Кращий півзахисник
– Сукач Сергій (САДІВНИК Мліїв)

Кращий нападник
– Силка Олег (ІНТЕР Калинівка)

Кращий бомбардир
– Стародуб Володимир (САДІВНИК Мліїв)

Кращий арбітр
– Заєць Володимир Степанович (смт.
Вільшана)

Олег Білоус
2010-02-17



Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.