Першість Городищенського району з футболу 2008 року

Підсумкова
турнірна таблиця

Команда М В Н П М’ЯЧІ О
1 БУРЕВІСНИК Коледж 15 11 2 2 61:21 35
2 ГРАНІТ Хлистунівка 15 9 5 1 39:15 32
3 КОЛОС Вільшана 15 10 2 3 45:21 32
4 ЦУКРОВИК Городище 15 8 5 2 51:26 29
5 САДІВНИК Мліїв 15 6 3 6 42:17 21
6 ІМПУЛЬС В’язівок 15 5 0 10 38:57 15
7 УРОЖАЙ Валява 15 3 1 11 24:59 10
8 ЛОКОМОТИВ Цвіткове 15 3 0 12 34:68 9
9* ІНТЕР Калинівка 8 0 0 8 3:53 0

* – Команда «Інтер»
Калинівка знялась зі змагань після першого
кола

ПЕРШЕ КОЛО

1
тур (12 квітня 2008 р.,
Субота)

1. ГРАНІТ Хлистунівка
– УРОЖАЙ Валява – 4:1

2. ЦУКРОВИК Городище
– ЛОКОМОТИВ Цвіткове – 6:2

3. КОЛОС Вільшана
– ІНТЕР Калинівка – 7:0

4. САДІВНИК Мліїв
– ІМПУЛЬС В’язівок – 7:1

2
тур (19 квітня 2008 р.,
Субота)

5. ІНТЕР Калинівка
– САДІВНИК Мліїв – 0:9

6. ЛОКОМОТИВ Цвіткове
– КОЛОС Вільшана – 2:3

7. УРОЖАЙ Валява
– ЦУКРОВИК Городище – 2:2

8. БУРЕВІСНИК
Коледж – ГРАНІТ Хлистунівка
1:1

3
тур (26 квітня 2008 р.,
Субота)

9. ЦУКРОВИК Городище
– БУРЕВІСНИК Коледж – 1:4

10. КОЛОС Вільшана
– УРОЖАЙ Валява – 5:3

11. САДІВНИК Мліїв
– ЛОКОМОТИВ Цвіткове – 8:1

12. ІМПУЛЬС В’язівок
– ІНТЕР Калинівка – 10:1

4
тур (3 травня 2008 р.,
Субота)

13. ЛОКОМОТИВ Цвіткове
– ІМПУЛЬС В’язівок – 5:6

14. УРОЖАЙ Валява
– САДІВНИК Мліїв – 0:5

15. БУРЕВІСНИК
Коледж – КОЛОС Вільшана – 1:3

16. ГРАНІТ Хлистунівка
– ЦУКРОВИК Городище – 3:3

5
тур (10 травня 2008 р.,
Субота)

17. КОЛОС Вільшана
– ГРАНІТ Хлистунівка – 1:3

18. САДІВНИК Мліїв
– БУРЕВІСНИК Коледж – 1:3

19. ІМПУЛЬС В’язівок
– УРОЖАЙ Валява – 2:1

20. ІНТЕР Калинівка
– ЛОКОМОТИВ Цвіткове – 1:11

6
тур (17 травня 2008 р.,
Субота)

21. УРОЖАЙ Валява
– ІНТЕР Калинівка – +:–

22. БУРЕВІСНИК
Коледж – ІМПУЛЬС В’язівок –
5:1

23. ГРАНІТ Хлистунівка
– САДІВНИК Мліїв – 0:0

24. ЦУКРОВИК Городище
– КОЛОС Вільшана – 2:1

7
тур (24 травня 2008 р.,
Субота)

25. САДІВНИК Мліїв
– ЦУКРОВИК Городище – 2:2

26. ІМПУЛЬС В’язівок
– ГРАНІТ Хлистунівка – 2:3

27. ІНТЕР Калинівка
– БУРЕВІСНИК Коледж – 0:11

28. ЛОКОМОТИВ Цвіткове
– УРОЖАЙ Валява – 3:1

8
тур (31 травня 2008 р.,
Субота)

29. БУРЕВІСНИК
Коледж – ЛОКОМОТИВ Цвіткове –
3:1

30. ГРАНІТ Хлистунівка
– ІНТЕР Калинівка – +:–

31. ЦУКРОВИК Городище
– ІМПУЛЬС В’язівок – 5:1

32. КОЛОС Вільшана
– САДІВНИК Мліїв – 1:3

9
тур (7 червня 2008 р.,
Субота)

33. ІМПУЛЬС В’язівок
– КОЛОС Вільшана – 1:8

34. ІНТЕР Калинівка
– ЦУКРОВИК Городище – 1:5

35. ЛОКОМОТИВ
Цвіткове – ГРАНІТ Хлистунівка – 0:4

36. УРОЖАЙ Валява
– БУРЕВІСНИК Коледж – 2:12

ДРУГЕ КОЛО

10
тур (5 липня 2008 р.,
Субота)

37. САДІВНИК Мліїв
– КОЛОС Вільшана – 1:1

38. БУРЕВІСНИК
Коледж – УРОЖАЙ Валява – 4:3

39. ГРАНІТ Хлистунівка
– ІМПУЛЬС В’язівок – +:–

40. ЛОКОМОТИВ Цвіткове
– ЦУКРОВИК Городище – 2:4

11
тур (12 липня 2008
р., Субота)

41. КОЛОС Вільшана
– ЛОКОМОТИВ Цвіткове – 4:1

42. ІМПУЛЬС В’язівок
– ЦУКРОВИК Городище – 1:2

43. ГРАНІТ Хлистунівка
– БУРЕВІСНИК Коледж – 0:1

44. САДІВНИК Мліїв
– УРОЖАЙ Валява – 4:0

12
тур (19 липня 2008 р., Субота)

45. УРОЖАЙ Валява
– КОЛОС Вільшана – 0:3

46. САДІВНИК Мліїв
– ГРАНІТ Хлистунівка – 2:3

47. БУРЕВІСНИК
Коледж – ЦУКРОВИК Городище –
2:2

48. ІМПУЛЬС В’язівок
– ЛОКОМОТИВ Цвіткове – 6:1

13
тур (26 липня 2008 р., Субота)

49. КОЛОС Вільшана
– ІМПУЛЬС В’язівок – 5:2

50. ЛОКОМОТИВ Цвіткове
– БУРЕВІСНИК Коледж – 3:4

51. ЦУКРОВИК Городище
– САДІВНИК Мліїв – 5:0

52. УРОЖАЙ Валява
– ГРАНІТ Хлистунівка – 1:2

14
тур (30 серпня 2008 р., Субота)

51. ГРАНІТ Хлистунівка
– КОЛОС Вільшана – 1:1

52. ЦУКРОВИК Городище
– УРОЖАЙ Валява – 9:1

53. ЛОКОМОТИВ
Цвіткове – САДІВНИК Мліїв – +:–

54. ІМПУЛЬС В’язівок
– БУРЕВІСНИК Коледж – 3:10

15
тур (6 вересня 2008 р.,
Субота)

55. КОЛОС Вільшана
– БУРЕВІСНИК Коледж – +:–

56. ІМПУЛЬС В’язівок
– САДІВНИК Мліїв – +:–

57. УРОЖАЙ Валява
– ЛОКОМОТИВ Цвіткове – 5:2

58. ЦУКРОВИК Городище
– ГРАНІТ Хлистунівка – 2:2

16
тур (13 вересня 2008 р.,
Субота)

59. КОЛОС Вільшана
– ЦУКРОВИК Городище – 2:1

60. ГРАНІТ Хлистунівка
– ЛОКОМОТИВ Цвіткове – 13:0

61. УРОЖАЙ Валява
– ІМПУЛЬС В’язівок – 4:2

62. БУРЕВІСНИК Коледж
– САДІВНИК Мліїв – +:–

Бомбардири:

Смоляр Віталій (БУРЕВІСНИК Коледж) – 22

Стародуб Андрій (БУРЕВІСНИК Коледж) – 18

Франчук Олександр (КОЛОС Вільшана) – 17

Тертичний Олег (ЦУКРОВИК Городище) – 17

Ухатенко Олександр (ЛОКОМОТИВ Цвіткове) – 14

Запісецький Микола (ГРАНІТ Хлистунівка) – 12

Силка Олег (ГРАНІТ Хлистунівка) – 10

Номінації:

Кращий воротар
– Панюк Олександр (БУРЕВІСНИК Коледж)

Кращий захисник
– Маняк Максим (ГРАНІТ Хлистунівка)

Кращий півзахисник
– Коваленко Григорій (САДІВНИК Мліїв)

Кращий нападник
– Стародуб Андрій (БУРЕВІСНИК Коледж)

Кращий бомбардир
– Смоляр Віталій (БУРЕВІСНИК Коледж)

Кращий арбітр
– Залозний Віталій Васильович (м. Городище)



Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.