Першість Городищенського району з футболу 2010 року

Чемпіонат Городищенського району з футболу 2010 року

Підсумкова турнірна таблиця

 

Команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
О
1
ФК "Городище-Буревісник"
22
20
0
2
84
14
60
2
ФК "Русич" Городище
22
16
2
4
50
25
50
3
"Садівник" Мліїв
22
14
2
6
70
32
44
4
ФК "Дирдин"
22
13
1
8
71
57
40
5
"Колос" Вільшана
22
12
1
9
71
37
37
6
"Граніт" Хлистунівка
22
10
5
7
57
47
35
7
ФК "Петропавлівка"
22
10
2
10
55
52
32
8
"Імпульс" В'язівок
22
7
2
13
44
66
23
9
ФК "Цукровик" Городище
22
5
6
11
32
46
21
10
"Локомотив" Цвіткове
22
6
3
13
37
90
21
11
"Товста" Товста
22
2
4
16
24
65
10
12
"Інтер" Калинівка
22
1
2
19
31
101
5

Лауреати сезону 2010 року:

Кращий воротар - ТИЧКО Антон (ФК "Русич" Городище)
Кращий захисник - СТАРОДУБ Володимир (ФК "Городище-Буревісник")
Кращий півзахисник - СУКАЧ Сергій (ФК "Городище-Буревісник")
Кращий надаючий - ПОДГОРСЬКИЙ Роман (ФК "Дирдин")
Кращий арбітр - КАМ'ЯНСЬКИЙ Валерій (м. Городище)

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур - 22 травня (субота)

1. "Інтер" Калинівка – "Колос" Вільшана - 0:12 (21.05.2010)
2. "Садівник" Мліїв – ФК "Городище"-"Буревісник" - 1:4 (21.05.2010)
3. ФК "Дирдин" – ФК "Петропавлівка" - 3:2
4. "Товста" Товста – "Імпульс" В’язівок - 2:2
5. ФК "Русич" Городище – ФК "Цукровик" Городище - 1:1
6. "Локомотив" Цвіткове – "Граніт" Хлистунівка - 2:2

2 тур - 29 травня (субота)

7. "Колос" Вільшана – ФК "Городище"-"Буревісник" - 1:3 (28.05.2010)
8. "Граніт" Хлистунівка – "Садівник" Мліїв - 1:4
9. "Імпульс" В’язівок – "Локомотив" Цвіткове - 4:5
10. ФК "Петропавлівка" – "Товста" Товста - 3:0
11. ФК "Цукровик" Городище – ФК "Дирдин" - 0:2
12. "Інтер" Калинівка – ФК "Русич" Городище - 1:4

3 тур - 5 червня (субота)

13. ФК "Русич" Городище – "Колос" Вільшана - 1:0 (04.06.2010)
14. ФК "Городище"-"Буревісник" – "Граніт" Хлистунівка - 3:0 (технічна поразка) (04.06.2010)
15. ФК "Дирдин" – "Інтер" Калинівка - 3:0
16. "Товста" Товста – ФК "Цукровик" Городище - 1:1
17. "Локомотив" Цвіткове – ФК "Петропавлівка" - 2:6
18. "Садівник" Мліїв – "Імпульс" В’язівок - 3:4

4 тур - 12 червня (субота)

19. "Колос" Вільшана – "Граніт" Хлистунівка - 5:1(11.06.2010)
20. "Імпульс" В’язівок – ФК "Городище"-"Буревісник" - 0:3 (технічна поразка)(11.06.2010)
21. ФК "Петропавлівка" – "Садівник" Мліїв - 4:3
22. ФК "Цукровик" Городище – "Локомотив" Цвіткове - 5:2
23. "Інтер" Калинівка – "Товста" Товста - 2:2
24. ФК "Русич" Городище – ФК "Дирдин" - 3:1

5 тур - 19 червня (субота)

25. ФК "Дирдин" – "Колос" Вільшана - 5:4 (18.06.2010)
26. ФК "Городище"-"Буревісник" – ФК "Петропавлівка" - 6:0 (18.06.2010)
27. "Товста" Товста – ФК "Русич" Городище - 2:4
28. "Локомотив" Цвіткове – "Інтер" Калинівка - 2:1
29. "Садівник" Мліїв – ФК "Цукровик" Городище - 2:1
30. "Граніт" Хлистунівка – "Імпульс" В’язівок - 1:4

6 тур - 26 червня (субота)

31. "Колос" Вільшана – "Імпульс" В’язівок - 7:0 (25.07.2010)
32. ФК "Цукровик" Городище – ФК "Городище"-"Буревісник" - 0:4(25.06.2010)
33. ФК "Петропавлівка" – "Граніт" Хлистунівка - 3:4
34. "Інтер" Калинівка – "Садівник" Мліїв - 2:10
35. ФК "Русич" Городище – "Локомотив" Цвіткове - 4:1   (Фоторепортаж)
36. ФК "Дирдин" – "Товста" Товста - 3:4

7 тур - 3 липня (субота)

37. "Товста" Товста – "Колос" Вільшана - 1:8 (02.07.2010)
38. ФК "Городище"-"Буревісник" – "Інтер" Калинівка - 3:0 (технічна поразка)(02.07.2010)
39. "Локомотив" Цвіткове – ФК "Дирдин" - 2:2
40. "Садівник" Мліїв – ФК "Русич" Городище - 0:2
41. "Граніт" Хлистунівка – ФК "Цукровик" Городище - 0:0
42. "Імпульс" В’язівок – ФК "Петропавлівка" - 0:3 (технічна поразка)

8 тур - 10 липня (субота)

43. "Колос" Вільшана – ФК "Петропавлівка" - 1:0 (09.07.2010)
44. ФК "Русич" Городище – ФК "Городище"-"Буревісник" - 0:1
45. ФК "Цукровик" Городище – "Імпульс" В’язівок - 2:0
46. "Інтер" Калинівка – "Граніт" Хлистунівка - 2:2
47. ФК "Дирдин" – "Садівник" Мліїв - 2:6
48. "Товста" Товста – "Локомотив" Цвіткове - 3:0

9 тур - 17 липня (субота)

49. "Локомотив" Цвіткове – "Колос" Вільшана - 2:8
50. ФК "Городище"-"Буревісник" – ФК "Дирдин" - 3:0 (технічна поразка)
51. "Садівник" Мліїв – "Товста" Товста - 7:0
52. "Імпульс" В’язівок – "Інтер" Калинівка - 5:2
53. ФК "Петропавлівка" – ФК "Цукровик" Городище - 2:0
54. "Граніт" Хлистунівка – ФК "Русич" Городище - 2:3

10 тур - 24 липня (субота)

55. "Колос" Вільшана – ФК "Цукровик" Городище - 3:2
56. "Товста" Товста – ФК "Городище"-"Буревісник" - 1:4
57. "Інтер" Калинівка – ФК "Петропавлівка" - 2:3
58. ФК "Русич" Городище – "Імпульс" В’язівок - 2:0
59. ФК "Дирдин" – "Граніт" Хлистунівка - 4:5
60. "Локомотив" Цвіткове – "Садівник" Мліїв - 1:2

11 тур - 31 липня (субота)

61. "Садівник" Мліїв – "Колос" Вільшана - 3:1
62. ФК "Городище"-"Буревісник" – "Локомотив" Цвіткове - 14:0
63. "Граніт" Хлистунівка – "Товста" Товста - 2:0 (04.08.2010)
64. "Імпульс" В’язівок – ФК "Дирдин" - 1:6
65. ФК "Петропавлівка" – ФК "Русич" Городище - 0:3
66. ФК "Цукровик" Городище – "Інтер" Калинівка - 9:3 (01.08.2010)

ДРУГЕ КОЛО

12 тур - 7 серпня (субота)

67. "Колос" Вільшана - "Інтер" Калинівка – 3:0 (технічна поразка)
68. ФК "Городище"-"Буревісник" - "Садівник" Мліїв – 2:3
69. ФК "Петропавлівка" - ФК "Дирдин" – 1:3
70. "Імпульс" В’язівок - "Товста" Товста – 2:1
71. ФК "Цукровик" Городище - ФК "Русич" Городище – 0:3
72. "Граніт" Хлистунівка - "Локомотив" Цвіткове – 5:0

13 тур - 21 серпня (субота)

73. ФК "Городище"-"Буревісник" - "Колос" Вільшана - 2:1 (20.08.2010)
74. "Садівник" Мліїв - "Граніт" Хлистунівка - 0:0
75. "Локомотив" Цвіткове - "Імпульс" В’язівок - 3:1
76. "Товста" Товста - ФК "Петропавлівка" - 1:2
77. ФК "Дирдин" - ФК "Цукровик" Городище - 10:2
78. ФК "Русич" Городище - "Інтер" Калинівка - 2:1

14 тур - 28 серпня(субота)

79. "Колос" Вільшана - ФК "Русич" Городище – 1:2 (27.08.2010)
80. "Граніт" Хлистунівка - ФК "Городище"-"Буревісник" – 2:3 (27.08.2010)
81. "Інтер" Калинівка - ФК "Дирдин" – 2:4
82. ФК "Цукровик" Городище - "Товста" Товста – 0:0
83. ФК "Петропавлівка" - "Локомотив" Цвіткове – 7:3
84. "Імпульс" В’язівок - "Садівник" Мліїв – 1:6

15 тур - 4 вересня (субота)

85. "Граніт" Хлистунівка – "Колос" Вільшана - 3:0 (технічна поразка) (03.09.2010)
86. ФК "Городище"-"Буревісник" – "Імпульс" - 3:0 (технічна поразка) (03.09.2010)
87. "Садівник" Мліїв - ФК "Петропавлівка" – 2:3 (15.09.2010)
88. "Локомотив" Цвіткове - ФК "Цукровик" Городище – 1:1
89. "Товста" Товста - "Інтер" Калинівка - 0:1
90. ФК "Дирдин" - ФК "Русич" Городище – 2:1

16 тур - 11 вересня (субота)

91. "Колос" Вільшана - ФК "Дирдин" - 4:5
92. ФК "Петропавлівка" - ФК "Городище"-"Буревісник" - 0:3 (технічна поразка) (10.09.2010)
93. ФК "Русич" Городище - "Товста" Товста – 4:1 (12.09.2010)
94. "Інтер" Калинівка - "Локомотив" Цвіткове – 2:3 (12.09.2010)
95. ФК "Цукровик" Городище - "Садівник" Мліїв - 0:1
96. "Імпульс" В’язівок - "Граніт" Хлистунівка – 5:6

17 тур - 18 вересня (субота)

97. "Імпульс" В’язівок - "Колос" Вільшана - 3:0 (технічна поразка)(17.09.2010)
98. ФК "Городище"-"Буревісник" - ФК "Цукровик" Городище - 3:0 (технічна поразка)(17.09.2010)
99. "Граніт" Хлистунівка - ФК "Петропавлівка" - 5:2
100. "Садівник" Мліїв - "Інтер" Калинівка - 3:0 (технічна поразка)
101. "Локомотив" Цвіткове - ФК "Русич" Городище - 1:5
102. "Товста" Товста - ФК "Дирдин" - 2:3

18 тур - 25 вересня (субота)

103. "Колос" Вільшана - "Товста" Товста - 4:1
104. "Інтер" Калинівка - ФК "Городище"-"Буревісник" - 1:7 (24.09.2010)
105. ФК "Дирдин" - "Локомотив" Цвіткове - 9:2
106. ФК "Русич" Городище - "Садівник" Мліїв - 0:2
107. ФК "Цукровик" Городище - "Граніт" Хлистунівка - 1:1
108. ФК "Петропавлівка" - "Імпульс" В’язівок - 3:3

19 тур - 2 жовтня (субота)

109. ФК "Петропавлівка" - "Колос" Вільшана - 3:4
110. ФК "Городище"-"Буревісник" - ФК "Русич" Городище - 5:0 (17.10.2010)
111. "Імпульс" В’язівок - ФК "Цукровик" Городище - 2:1
112. "Граніт" Хлистунівка - "Інтер" Калинівка - 5:0
113. "Садівник" Мліїв - ФК "Дирдин" - 0:2 (30.09.2010)
114. "Локомотив" Цвіткове - "Товста" Товста - 1:0

20 тур - 9 жовтня (субота)

115. "Колос" Вільшана - "Локомотив" Цвіткове - 3:0 (технічна поразка)
116. ФК "Дирдин" - ФК "Городище"-"Буревісник" - 1:5 (08.10.2010)
117. "Товста" Товста - "Садівник" Мліїв - 1:6
118. "Інтер" Калинівка - "Імпульс" В’язівок - 3:7
119. ФК "Цукровик" Городище - ФК "Петропавлівка" - 1:0
120. ФК "Русич" Городище - "Граніт" Хлистунівка - 4:2

21 тур - 16 жовтня (субота)

121. ФК "Цукровик" Городище - "Колос" Вільшана - 0:1
122. ФК "Городище"-"Буревісник" - "Товста" Товста - 3:0 (технічна поразка)
123. ФК "Петропавлівка" - "Інтер" Калинівка - 7:2
124. "Імпульс" В’язівок - ФК "Русич" Городище - 0:1
125. "Граніт" Хлистунівка - ФК "Дирдин" - 5:1
126. "Садівник" Мліїв - "Локомотив" Цвіткове - 6:1

22 тур - 23 жовтня (субота)

127. "Колос" Вільшана - "Садівник" Мліїв - 0:0
128. "Локомотив" Цвіткове - ФК "Городище"-"Буревісник" - 3:0 (технічна поразка)
129. "Товста" Товста - "Граніт" Хлистунівка - 1:3
130. ФК "Дирдин" - "Імпульс" В’язівок (обом командам зараховано поразку)
131. ФК "Русич" Городище - ФК "Петропавлівка" - 1:1 (24.10.2010)
132. "Інтер" Калинівка - ФК "Цукровик" Городище - 4:5

Регламент першості району 2010 р.

Білоус Олег/ Юрик Вадим

2010-05-11



Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.