Зробимо Городищину чистою!

12 квітня відбулася міська акція у рамках національного проекту «Зробимо Україну чистою». Не зважаючи на дощову погоду, двадцять ативістів-добровольців, не чекаючи команди зверху, як звикли це робити багато інших, вийшли на прибирання одного з лісових масивів.
Але дана акція має принципову відмінність від інших подібних заходів. По-перше, як і зазначалось, вона є добровільною. По-друге, це скоріше екологічно-просвітницька акція. Учасники не просто скидали все взяття у один мішок, але також і сортували його. При цьому пластикові пляшки з-під напоїв та жерстяні баночки були передані для утилізації на пункт прийому.
При цьому яскраво проявились проблеми забруднення наших лісів. Насправді вони уже переповнені сміттям і давно перетворилися на повноцінні філіали смітників. І якщо ми зараз не зупинимо їх брутальне забруднення, то завтра віч-на-віч зустрінемось із екологічною катастрофою, будучи змушеними їсти продукти вирощені на пластикових полях і нафтовій воді.
Більшість звикли звинувачувати у наших проблемах органи місцевого самоврядування. Але ж ми самі створюємо ці проблеми!

Безумовно, міській і районній владі, а також нам усім разом доведеться вирішити кілька проблем: встановлення контейнерів і урн, інформаційно-екологічна просвіта населення, співпраця з утилізаторами та переробниками, очищення вулиць, парків, лісів.
Тож давайте уже сьогодні не будемо дозволяти собі викидати сміття у непередбачених для цього місцях, а також не будемо закривати очі на несанкціоновані дії інших.
Зробимо Городищину чистою! Повірте, разом ми це можемо!Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.