Патріотичні вихідні

9 травня у м. Городищі волонтерами було організовано Пробіг пам'яті. Учасники із національною символікою стартували на площі біля залізничного вокзалу, а фініш трикілометрової дистанції відбувся на площі Миру. Серед тих, хто відгукнувся на заклик були спортсмени різних видів: футболісти, дзюдоїсти, волейболісти, легкоатлети, а також люди, котрі не займаються спортом, але виявили бажання через пробіг показати свій патріотизм і заклик до миру та єдності.
Очікується, що подібні акції будуть продовжуватись і в майбутньому. Тож кожен мешканець міста зможе взяти у них участь.

А у неділю, 11 травня, група активістів, серед яких більшість складали школярі, підхопила хороший приклад Білої Церкви і також розфарбувала міст через Вільшанку у кольори національного прапора. При цьому проїжджі авто не соромились надавати матеріальну допомогу юним волонтерам. Також у національні кольори перефарбовано напис "Городище" на в'їзді у місто зі сторони Києва.
Цим прикладом мешканці показують, що не потрібно чекати команди зверху, а самим проявляти активність у справі суспільно-патріотичного розвитку.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.