Футбол. Бочка меду і ложка дьогтю

У Першій лізі обидві команди з Городищини здобувають чергові перемоги.
ФК "Городище" приймав аутсайдерів "Погреби" і ще у першому таймі забезпечив собі відрив у 4 голи. Це трішки розслабило господарів і у другій половині гостям з Драбівщини вдалося скоротити відставання, але на більше їх не вистачило. 5:2 на користь Городища!
У Вільшані "Колос" пропустив перший від "Росави", але в кінці першого тайму Анатолій Решетняк відновив рівновагу. Переможний гол на останній хвилині забив Віталій Білий. 2:1 і вільшанці залишаються лідерами першості!
Але є і неприємна звістка. Попри непогані результати та хорошу гру, ФК "Городище" може не розпочати друге коло. Причина - відсутність фінансування. Президент клубу - Віктор Шланчак не в змозі самотужки оплачувати виїзд команди та інші витрати. Тож якщо місцева влада, у тому числі футбольна, та бізнесмени не повернуться обличчям до команди, футболу у Городищі може не бути. Дуже цього не хотілось би!