У Городищі вшанували пам'ять Володимира Карпенка


Цієї суботи у Городищі відбувся турнір пам’яті Володимира Карпенка, який проводився вдруге.
На початку відбулася церемонія відкриття, яка розпочалась зі звернення до учасників голови РДА Миколи Дудника.
У змаганні, яке цього року проходило на стадіоні «Колос» взяли участь 4 команди: «Русич» та «Цукровик» з Городища, «Темп» Вербівка та «Граніт» Хлистунівка. Турнір проходив за олімпійською системою. Кожен матч складався із 2 таймів по 30 хв.
Право першого удару по м’ятку було надано батьку Володимира – Сергію Карпенку. Попри спекотну погоду команди показували цікаву гру та прагнення до перемоги.
У першому півфіналі «Русич» переміг «Граніт» з рахунком 3:0. У другому півфіналі «Цукровик» був сильнішим за «Темп» - 2:0. У матчі за 3-є місце «Граніт» обіграв «Темп» - 3:0.
У фінальному матчі зустрілись дві городищенські команди. Більш зіграні «Цукровики» по ходу гри переважали «Русич», який намагався організовувати контрвипади. Врешті, стабільна ігрова практика дозволила «заводчанам» перетворити ініціативу у забиті голи. Двічі відзначився Сергій Сукач, який приніс перемогу «Цукровику» - 2:0 і став кращим гравцем турніру.
Отже кубок пам’яті Володимира Карпенка з рук батька - Сергія, отримав капітан «Цукровика» Сергій Галущенко. На останок оргкомітет турніру висловив подяку усім, хто допомагав матеріально чи технічно у організації та проведенні турніру, який було вирішено проводити щороку.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.