Змагалися майбутні захисники

Напередодні Дня Збройних сил України для старшокласників Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. С.С. Гулака-Артемовського провели святковий вечір. Захід відбувся у формі військово-спортивних змагань. Було цікаво, весело, енергійно, завзято. Змагалися дві збірні команди юнаків 10-11 класів – «Тризуб» та «Прикордонники». У програмі змагань були конкурси: стройові прийоми та стройова пісня; одягання протигазу; заряджання автоматного магазину патронами; комплексно-силова вправа; накладання джгута; перетягування канату. Справді веселим видався конкурс домашнього завдання. Хлопці змагалися у пришиванні гудзиків, чищенні картоплі та поїданні вареників.

Змагання проходили дуже азартно, за активної підтримки уболівальників. Результати фіксували члени авторитетного журі: воїн-інтернаціоналіст Сергій Чеботарьов, заступник директора школи Людмила Погрібна, вчитель фізкультури Сергій Скалига, вчитель фізики Олександр Зубко. У підсумку виявилося, що обидві команди юнаків отримали однакову кількість балів! Тому за добру підготовку, відважну боротьбу й прагнення перемоги усі отримали грамоти (їх вручила заступник директора Ірина Розломій) та солодкі призи. В перервах між конкурсами учні 8-11 класів вітали присутніх танцями, піснями, гумористичними сценками.

Вечір підготував вчитель-воєнрук Олександр Крупський, допомагали в проведенні вечора педагог-організатор Марія Клепко та вчитель музичного мистецтва Ігор Буравський. Учасники добросовісно готувалися до вечора і гідно показали свою військово-стройову підготовку.

Фото Радіона МОСТЕПАНЮКАДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.