Відбувся шостий турнір до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая ось уже кілька років є довгоочікуваним і дорогим для юних гравців Городищини. Адже вони з нетерпінням чекають проведення турніру, який носить ім’я Святого.
Цього року, дякуючи зусиллям випускників ДЮСШ, турнір проводився ушосте. У ньому взяли участь гравці 2003 р.н. та молодші з Городища (команди «Юність» та ДЮСШ), а також з Млієва (команда «Садівник») та команда Хлистунівської ЗОШ.
Відкрив турнір голова оргкомітету Микола Шланчак. Після привітання зазвучала музика національного гімну України і усі хлопці щиро, із завзяттям заспівали «Ще не вмерла Україна».

Після такого емоційного виконання усе сильніше віриться, що наша країна має хороше майбутнє!
У результаті безкомпромісної боротьби перемогу ось уже вп’яте здобула команда «Юність». Друге місце по праву виборола дисциплінована команда Хлистунівки. На третьому місці – «Садівник». Команда ДЮСШ – четверта.
Результати матчів наступні:
1. «Юність» – «Садівник» – 8:4
2. «ДЮСШ» – «Хлистунівка» – 1:9
3. «ДЮСШ» – «Садівник» – 1:4
4. «Юність» – «Хлистунівка» – 10:3
5. «Садівник» – «Хлистунівка» – 2:6
6. «Юність» – «ДЮСШ» – 7:5

А найприємніше для гравців було після фінального свистка. Усі вони отримали набір солодощів та фруктів. А найкращі іще й спеціальні призи. І ними виявились:
Кращі гравці у кожній команді:
• «Юність» – Однокоз Іван
• «Цукровик» – Заболотній Артур
• «Садівник» – Бойчук Володимир
• «Хлистунівка» – Артеменко Олександр
Кращі гравці турніру:
• Кращий воротар – Марченко Максим («ДЮСШ» Городище)
• Кращий захисник – Філіпов Микита («Садівник» Мліїв)
• Кращий гравець – Савенко Артем («Юність» Городище)

Також спеціальні призи отримали найменший гравець турніру – Усенко Владислав та приз глядацьких симпатій - Баб'як Дмитро.

Організатори турніру подякували арбітрам Вадиму Дігтяру та Денису Писанці, а також тренерам команд. Окрему велику подяку за допомогу вони висловлюють підприємцям, спонсорам та меценатам – В’ячеславу Олексійчуку, Олександру Мельничук, родині Коваленків, Василю Моргуну, Вадиму Лисаку, а також випускникам ДЮСШ – Андрію Стародубу, Роману Подгорському та Андрію Кравченку.

Отже, добра традиція продовжується. Тож до зустрічі наступного року!