Останню передачу землякам доставляли під прицільним вогнем

У зв’язку з загостренням конфлікту на Сході поїздки в зону проведення АТО стають особливо небезпечними. Остання подорож городищан, які вирушили в самісіньке пекло війни, стала особливою: і раніше доводилося чути канонаду пострілів та вибухів, але пробиратися до земляків під прицільним вогнем – такого ще не було.

- Заночували в комендатурі Слов’янська, потім побували в Дебальцевому (куди вирушили вперше), Новогригорівці, Ольховатці, - розповідає депутат обласної ради Олександр Лупашко. – До речі, останній населений пункт фактично поділений між українцями й так званою «ДНР». Непростою видалася ця поїздка, бо відчули, як працюють «Гради» та міномети. Нашим бійцям потрібно низько вклонитися за їхній щоденний подвиг та мужність. Не дай, Боже, нам бачити таке лихо на нашій землі! Окремо хочу подякувати воєнкому Черкас Євгенові Коржу, який координував нашу поїздку від початку до кінця, допоміг дістатися до земляків і передати їм такі необхідні речі, оскільки саме того дня ввели в’їзд за спецперепустками, яких ми не мали. Бо продуктів на момент нашого приїзду залишилося дійсно мало.

За словами Олександра Вікторовича, ситуація на передовій була такою, що вони не змогли навіть приготувати традиційний шашлик. Часу на перепочинок у військових фактично немає, бо сепаратисти занадто активізувалися.

Левову частку вантажу склала передача від райдержадміністрації (голова Микола Дудник, керівник апарату Людмила Пащенко). На 8,5 тис. грн вони придбали цигарки, чай, каву, яйця, яблука, курі тощо. Традиційно зробили свій внесок підприємці ринку (представник Людмила Василенко), ПТУ №14 (Анатолій Лисенко) надало ковдри. Ірина Харченко підшила устілки, батьки теж наготували гостинці своїм синам, небайдужий городищанин передав мед. Приватні підприємці Лариса Нечитайло, Валентина Ляшко та Наталія Герасименко забезпечили смачною випічкою – пиріжками, рулетами та булочками.

Олександр Лупашко, як завжди, не рахувався з витратами: відвіз хлопцям валянки, різноманітні продукти, супутникову антену, телевізор, тюнер, мобільний телефон Сергієві Тяглові, 500 комплектів одноразового посуду, обігрівачі, переноски, рукавички, шкарпетки тощо.

Бійці щиро дякували землякам за підтримку, за те, що не рахуючись з часом, незважаючи на небезпеку, долають сотні кілометрів, аби допомогти їм.

- Коли я спілкуюся з хлопцями, бачу, в яких умовах їм доводиться воювати за Україну, за кожного з нас, коли сам відчуваю смерть, яка ходить вулицями населених пунктів на Сході, - мені хочеться запросити всіх писак, які складають брудні пасквілі й розповсюджують їх по Городищу, хоч раз поїхати з нами, - зауважує депутат обласної ради Олександр Лупашко. - Щоб понюхали того пороху, відчули на власній шкурі, як палає від вибухів саме небо, подивилися в очі бійцям. Бо критикувати може кожен, обливати помиями теж. Я переконаний, що це роблять люди, які жодної копійки на здали на підтримку військових, які ховаються за спинами своїх земляків, тремтячи за своє жалюгідне життя. Тож я запрошую вас, шановні (якщо можна так сказати), приєднатися до нас у наступній поїздці, яка відбудеться наступного тижня. Можливо, тоді ваші погляди зміняться на краще.



Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.