Біженці з Дебальцевого

5 лютого до Городищенського району прибули десять осіб із зони проведення АТО з м. Дебальцеве, серед яких четверо дітей, четверо дорослих та двоє пенсіонерів. Притулком для переселенців стала приватна будівля на території с. Хлистунівка, де господарі розмістили біженців. Рятувальники м. Городище відвідали дану оселю та надали психологічну допомогу переселенцям, перевірили забезпеченість речами першої необхідності.

Станом на 6 лютого 2015 року на території Городищенського району зареєстровано 441 особа, які переміщуються із зони проведення АТО.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.