"Дніпровський" допомагає бійцям

Вже 32 маскувальні сітки власними руками створили члени КСН "Дніпровський" в Черкасах. Це рекорд! Жоден із КСН обласного центру так не допомагає нашим бійцям у АТО, - констатують волонтерські організації.

- Цей КСН дійсно є взірцем самоорганізації громади, – говорить координатор громадської організації «Наш батальйон» Ірина Сенченко. - Прикладом того, як люди можуть об’єднатися і ефективно діяти не лише задля свого мікрорайону, але й для всієї країни. Закінчуючи один проект для АТО, вони уже починають інший. І це безцінно – на фоні загального зниження ентузіазму людей у допомозі нашим військовим. Хоча сьогодні потреб більше, ніж досить – починаючи із продуктів і найелементарніших речей для побуту – і закінчуючи літньою формою, виробництво якої ми наразі збираємося налагодити. Самих лише маскувальних сіток на сьогодні нам замовлено 170 штук! Якщо раніше на зібрані кошти ми могли купувати тепловізори, то сьогодні допомога упала в рази. У «Нашому батальйоні» залишився тільки основний склад волонтерів – ті лідери, із яких починався волонтерський рух у Черкасах.

За словами ініціаторів створення у мікрорайоні «Дніпровський» конвеєра на допомогу військовим - депутата Черкаської міськради Олега Кашка та голови КСН «Дніпровський» Любові Здоровенко - сьогодні активісти мікрорайону, закінчивши 30 маскувальних сіток, розпочали виробництво сіток нового типу. Ці сітки – блакитного кольору, призначені для маскування патрульних катерів берегової охорони у Маріуполі. Їх буквально за кілька днів сплели уже дві – а КСН має ексклюзивне замовлення на плетіння загалом 20 таких сіток.
Відтак, сьогодні КСН «Дніпровський» критично потребує робочих рук! Вкрай необхідні і компоненти для виробництва сумішей у тубах (сало та часник, лимон та мед, імбир та горіхи). А також потрібні старі шкіряні вироби (для виробництва тактичних рукавичок), резинка та тканина (для пошиття нижньої білизни та шортів, які тут виготовляють ледь не у промислових масштабах). Потрібні і книги та відносно свіжі газети, які КСН нещодавно теж почав відправляти до АТО. Як виявилося, наші хлопці з нетерпінням чекають. Все це приймають за адресою: м. Черкаси, вул. Подолинського, 13 (телефони - (0472) 73-23-20, 56-97-00).Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.