Громадське обговорення пропозицій з перейменування вулиць у м.Городище

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17.02.2016 м.Городище № 7

Про проведення громадського обговорення

Відповідно до п.п. 20 п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР із змінами та доповненнями, пп. є п. 4 ч. 1 ст. 1, п. 6 ст. 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дав історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 р. № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»

1. Провести громадське обговорення пропозицій з перейменування вулиць у м. Городище.
2. Організатором проведення громадського обговорення перейменування вулиць у м. Городище призначити виконавчий комітет Городищенської міської ради.
3. Виконавчому комітету забезпечити:
3.1. публікацію в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради повідомлення про проведення громадського обговорення з пропозиціями комісії з питань перейменування вулиць (Додаток 1), роз’яснювальних матеріалів, щодо основних питань, які виникають при перейменуванні вулиць (Додаток 2);
3.2. прийом, реєстрацію та публікацію пропозицій поданих юридичними особами, громадянами та їх об’єднаннями в ході громадського обговорення, звіту про узагальнення результатів громадського обговорення;
3.3. забезпечити спільно з комісією з питань перейменування вулиць у двотижневий строк з дати закінчення громадського обговорення підготовку звіту про узагальнення результатів громадського обговорення для складання та внесення на розгляд міської ради подання про перейменування вулиць міста.
4. Громадське обговорення провести у двомісячний строк з дати оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.
5. Комунальним засобам масової інформації та засобам масової інформації іншої форми власності (за згодою) забезпечити публікацію інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення, поданих пропозицій та звіту про узагальнення результатів громадського обговорення.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Оверченка А.В.

Міський голова В.Мирошник

Пропозиції для перейменуванняДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.