Зустріч із шевченкознавцем

30 квітня у Городищенській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. С.С. Гулака-Артемовського відбулася святкова зустріч «Світоч українського народу». Захід присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Відбулася презентація книги Миколи Лисенка «Коріння Шевченкового роду». Книга цінна тим, що в ній зібрані унікальні фото та відомості про сотні нащадків роду Тараса Шевченка. Унікальна праця навіть потрапили до Книги рекордів України.З учнями та педагогами зустрівся сам автор книги – дослідник історії з уславленого села Шевченкове Звенигородського району. Він демонстрував фотослайди, розповів, як подібна презентація проходила в Австралії на радіо Сіднею. Примірник книги автор подарував навчальному закладу. Також перед учнями і педколективом виступила дружина шевченкознавця, педагог Галина Лисенко. А головний завідувач фондів національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» Ольга Дмитренко подарувала присутнім буклети. Директор школи Тетяна Томіленко подякувала за цікаву зустріч та змістовні розповіді.

Учасниками заходу були учні 10-11 класів. Виступали юні читці-декламатори: Мар’яна Параснієва, Настя Лебідь, Яна Клименко, Назар Кочерга. Всіх захопило, як Вікторія Гарань майстерно декламувала поему «Княжна». Справді блискучим було акапельне виконання Софією Дуженко і Катерина Жигало пісні «Стоїть явір над водою».

Захід організували: директор ЗОШ № 1 Тетяна Томіленко, заступник директора з виховної роботи Ірина Розломій, бібліотекар Світлана Іохім, педагог-організатор Марія Клепко.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.