На війні загинув наш земляк

Городищина знову зазнала непоправної втрати в російсько-українській війні. 28 квітня при виконанні військового обов'язку загинув морський піхотинець Олександр Олегович Бердник з с. Дирдин. Матрос 36-ї окремої бригади морської піхоти загинув у військовому автомобілі, який наїхав на невідомий вибуховий пристрій в районі Павлополя на маріупольському напрямку. Машину у грудні минулого року подарували військовим волонтери. В Інтернеті є жахливе відео палаючих решток машини.

Олександр Бердник народився 1 жовтня 1995 року в селі Велика Тернівка Акімовського району Запорізької області. Потім сім'я переїхала в село Дирдин Городищенського району Черкаської області. Навчався в школі сусіднього села Хлистунівка. Займався кікбоксингом, брав участь у змаганнях, отримував призи. Закінчив Городмщенське ПТУ № 14. У 2015 році був призваний на військову службу. В лютому 2016 року підписав контракт ще на три роки. Служив у морській піхоті, місце служби - сектор М. Загинув внаслідок вибуху мінно-вибухового пристрою на який наїхала його машина. Поховають бійця в с. Дирдин 1 травня. Йому ще не виповнилося навіть 22 роки... Похорон відбудеться о дванадцятій годині. Вічна пам'ять воїну!КоментаріВічна пам'ять воїну, герою!Вечная память героюВічна пам'ять захисникові! Шкода юнака, земляка. Прикро, що в нашій країні не відбувається ніяких змін. Гинуть молоді хлопці, а чиновники наживаються на війні, не знають куди гроші ховати.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.