Наш земляк загинув під Волновахою

Городищина знову зазнала непоправної втрати у новітній Російсько-Українській війні. 2 червня в районі Волновахи Донецької області загинув сержант Василь Васильович Бурачук із Журавки. Коли розпочався мінометний обстріл, він з товаришами намагалися заховатися в укритті, але був убитий кулею ворожого снайпера у потилицю. Василь Бурачук був 1994 року народження. 27 травня 2015 року був призваний на строкову службу, а вже 30 вересня підписав контракт. Служив у складі 30-ї бригади. Поховають бійця у понеділок 5 червня у рідній Журавці. У нього залишилися мати, батько, дві менші сестри, а також громадянська дружина і дитина.

Волноваха – одна з найбільш гарячих точок АТО. Райцентр Волноваха розташований на півдні Донецької області, є залізничним вузлом на лінії Маріуполь – Донецьк та Маріуполь – Запоріжжя. Через місто проходить автошлях Слов'янськ – Маріуполь. Відстань до Донецька – 54 км.


НЕ ОЧІКУВАВ БІДИ


(землякові посмертно)

Учора двадцять літ минуло,
Не ждав хлопчинонька біди.
Сьогодні погляд кароокий
Погаснув раз і назавжди.

Як вранці сонечко вставало
Пішов зустріть його чуть світ.
Ворожа куля наздогнала
У його повних двадцять літ.

Ще ледь пушком пробились вуса,
Дівчаток мало цілував,
Не ждав хлопчина, щоб так рано
Його Господь до себе взяв.

Матуся зовсім молода ще,
А душу вже вогонь пече.
Тужить щосили по дитині,
Схилившись на чиєсь плече.

Галина ДМІТРІНЦОВА, м. ГородищеКоментаріГерои невмырают,вечна память .вид побратымив.

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.