Підсумки конкурсу мікро-грантів

400 000 грн від Благодійного фонду «Урожай - громаді» та директора ТОВ «НВФ «Урожай» Васецького Олега в рамках конкурсу мікро-грантів нарешті знайшли своїх власників. Із 46 проектів найкращими, на думку журі, було 10.

Вітаємо з перемогою громаду Іванівки (проект «Весело грай-здоров'я розвивай!»), Хлистунівки (проект створення Фітнес-залу), Дирдина (проект «Безпечне село - спокійне життя»), Канівського р-ну і Терцентру, що в Степанцях, (проект «Створення кабінету лікувальної фізкультури та психологічного розвантаження для одиноких людей похилого віку та інвалідів»), Катеринополя (проект «Безпечний перехід»), Єрок (проект «Розвиток ЦНАПУ в Єрківській ОТГ, підвищення якості і доступності надання адмінпослуг суб'єктам підприємницької діяльності та мешканцям ОТГ»), Корнилівки (проект «Облаштування при сільському будинку культури фітнес-студії (кімнати оздоровлення), Нової Буди (проект «Реконструкція сільського млина»), Завадівки (проект «Поліпшення якості медичних послуг в ФАПі») та Босівки (проект «Створення стоматологічного кабінету»). 10 переможців зможуть реалізувати свої проекти спільно з бізнесом та громадою.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.