Відбудеться звіт голови РДА

Відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу» 23 червня 2017 року о 10.00, в залі засідань адмінбудинку, відбудеться публічний звіт голови Городищенської районної державної адміністрації Олексія Григоровича Лавріненка щодо виконання програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень.

Запрошуємо на захід членів громадської ради району, представників організацій роботодавців, професійних спілок, керівників підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, голів органів місцевого самоврядування та засоби масової інформації.

Контактна особа з питань проведення заходу: Пащенко Людмила Володимирівна. Tел. 2-45-55Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.