Подорож до країни військової історії

Надзвичайно цікавий військово-патріотичний центр-музей діє в селі Шампанія Черкаської області. Це приватний музей, який у 2011 році заснував Олег Бойко. Весь час з усієї України та з усього світу тягнуться до музею туристи. Адже тут представлені рідкісні експонати бойової військової техніки: справжній БТР, що воював на Сході, різні вантажівки, всюдиходи, мотоцикли, ракетовози та багато іншого. Також в музеї представлено різноманітну зброю: автомати, гвинтівки, кулемети. Представлена військова форма різних часів. Музей дуже популярний, тут прагнуть побувати дорослі і навіть діти.

Тому коли нещодавно проходив перший дитячо-юнацький патріотичний турнір на Кубок ветеранів АТО Городищини, директор Мліївського ПП «ВМС» Денис Чеберяк пообіцяв команді Мліївської ЗОШ № 1 поїздку до музею «Шампань». Це людина щирих патріотичних поглядів, який прагне принести користь територіальній громаді. Тож слова він свого дотримав! І вже найближчими днями (а саме 17 червня) повіз дітей до музею. Там усім дуже сподобалося. Отримали велике задоволення від спілкування та побаченого в музеї. Адже унікальні експонати можна було не лише побачити – їх дозволялося навіть потримати в руках! Діти охоче фотографувалися. Захоплюючу екскурсію провів особисто Олег Бойко. Діти дорослішатимуть і з часом знову повертатимуться до музею, щоб детальніше дізнатися про вітчизняну історію.

За надану можливість побувати в музеї, директору ПП «ВМС» Денису Чеберяк сердечно вдячні діти, їхні батьки та районна спілка воїнів АТО.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.