На Купала нічка мала

Більш як півтисячі городищан та гостей нашого міста відвідали свято «На Купала нічка мала». Це традиційне народне гуляння проходить в мікрорайоні колишнього цукрокомбінату. На майданчику біля старої школи виростають декорації в народному стилі і розгортається святкове дійство. Свято організували і провели творчі колективи міського центру культури і туризму (директор Галина Боршош). На це свято люди з нетерпінням чекають. Ще задовго перепитують про подробиці, цікавлять підготовкою до свята. І результат завжди перевершує всі очікування.

Відкрили свято ветерани сцени – ансамбль старовинної української пісні «Мамина скарбниця» (керівник Галина Дзюба). Учасники колективу – люди, які живуть народною піснею, вже не одне десятиліття дарують свій талант землякам. Найніжніші струни душі зачепили своїм мелодійним співом учасники фольклорного колективу «Скарбниця» (керівник Олена Кочерга). Усім сподобався виступ театру малих форм (керівник Оксана Грабаровська), прекрасно співали солісти: Аліна і Валентин Залєвські, Олена Скорик, Анна Троян, Тетяна Підгайна, Яніна Мусієнко. Яскравою подією свята стала сценка з п’єси «Весілля в Малинівці». Городищенські актори у повній мірі передали весь колорит твору, улюбленого багатьма поколіннями. Роль Попандопала у виконанні Миколи Грабенка викликала зливу захоплених аплодисментів! Разом з Юрієм Трояном (артилерист Яшка) вони майстерно розвеселили багаточислену публіку.


В купальській театралізації роль Водяного виконав Валентин Залєвський, Баби Яги – Надія Холодняк, Гапки – Олена Кочерга, Проні Прокопівни – Оксана Грабаровська. Усім сподобалася хореографія від театру танцю «Грація» (керівник Наталя Харенко).
Свято тривало до першої години ночі і людям не хотілося розходитися по домівках! Сердечно дякували організаторам і учасникам.

Свято вдалося! Адже за справу взялися справжні ентузіасти. Для яких робота на ниві культури – покликання серця і стан душі. За всебічну підтримку в організації свята колектив МЦКТ сердечно дякує міській раді і особисто міському голові Володимиру Мирошнику.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.