Відзнаки священикам

Як тільки почалася російсько-українська війна, релігійні громади почали надавати посильну допомогу військовослужбовцям Збройних сил України. Прихожани православних церков збирають продукти харчування, кошти, одяг та все інше необхідне для захисників української держави, серед яких багато наших земляків.

Як повідомляє офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ МП, активною волонтерською діяльністю займається чимало парафіяльних священиків. Торік усі вони отримали подяку від Владики Софронія та Почесні грамоти Черкаської єпархії. Серед них і двоє священиків Городищенського благочиння – настоятель Мліївської церкви Успіння Пресвятої Богородиці протоієрей Михайло Негер та настоятель Городищенського Свято-Стефанівського храму протоієрей Богдан Жигало.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.