Стоматологічна допомога від "Урожаю"

Більше трьох тижнів у Хлистунівці, а перед цим у Валяві працювала мобільна амбулаторія Черкаської обласної стоматологічної поліклініки, і весь цей час не вщухав ажіотаж, ширилася районом добра слава про її роботу та тих, хто зробив таку важливу послугу доступною для селян. Організувати доставку мобільних стоматологічних клінік та бригад кваліфіковано-го медперсоналу з обласного центру вдалося завдяки ініціативі директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького за безпосередньої участі директора Валявської філії товариства Валентина Галушка.

Зі щирою вдячністю оцінює роботу мобільної амбулаторії, професіоналізм та людяність медиків жителька Хлистунівки Олександра Турчин, наголошуючи на важливості їхньої місії, адже не кожен у змозі поїхати до райцентру, щоб пролікуватися, через складне матеріальне становище, стан здоров’я. "Приємні турботливі медпрацівники допомагають не тільки у професійному плані, а й морально, – йдеться в її листі жителя села. – Відчуваєш їхню підтримку, людяність, увагу, хоч бачиш їх уперше… Щиро дякуємо головному лікарю обласної стоматологічної поліклініки Івану Коваленку за надання таких послуг по селах області… Особливо хочеться подякувати депутату обласної ради Валентину Галушку, який не стоїть осторонь від наших проблем, запросив спеціалістів до нашого села, забезпечив їм харчування та місце проживання, узяв на себе витрати за використану електроенергію, надав допомогу в доставці амбулаторії».

– Із багатьох причин селяни в більшій мірі ніж жителі міст потребують медичної допомоги, – вважає лікар обласної стоматологічної поліклініки Емма Гончарова, яка відпрацювала у Хлистунівці, – У середньому за день ми приймаємо близько 25 пацієнтів. Особливо багато людей збирається вранці. Надаємо допомогу і дорослим, і дітям. Ставимо якісні композитні пломби з імпортних матеріалів, тому маємо лише позитивні відгуки про свою роботу. Зі свого боку ми з медсестрою задоволені тими умовами, що створив «Урожай» для нашого відрядження.

Як зазначив директор «Урожаю» Олег Васецький, надання стоматологічних послуг сільському населенню за допомогою сучасних мобільних клінік – це приклад вдалого вирішення проблеми доступності медичних послуг на селі.

– Підприємство витрачає немалі кошти на те, щоб надання медичної допомоги вузькими спеціалістами сільському населенню було не просто доступним, а безкоштовним. Це стосується насамперед безкоштовних для людей виїзних прийомів кардіологів та окулістів, які ми ініціювали два роки тому і які досі успішно продовжуються. Зараз це мобільні стоматологічні клініки, де лікарі теж абсолютно безкоштовно надають допомогу сільським жителям, зокрема, в тих населених пунктах, де працює «Урожай», – коментує Олег Васецький.

На фото: Лікар-стоматолог Емма Гончарова та медична сестра Людмила Кручко у Хлистунівці здійснили прийом більше чотирьохсот пацієнтів. Фургон зі стоматологічним обладнанням подарувала українському народу благодійна організація «Реставратори посмішок» із ВеликобританіїДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.